Çözüldü Resident Evil Village Oyuna Girerken Hata Veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pc & laptop

Kilopat
1620765944970.png

Bazı arkadaşlar görmüştür belki, forumda Resident Evil Village offline hesap satıyorum. Sattığım arkadaşlardan birisi bu hatayı almış. Çözümünü bilen var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Günlük aktive edilme sayısı var Denuvo korumalı oyunların. 24 saat bekleyince çözülmesi lazım ama benim aldığım NieR Replicant hesabında mesela 6-7 gündür aktive edemedim bir türlü.
Günlük aktive edilme sayısı var Denuvo korumalı oyunların. 24 saat bekleyince çözülmesi lazım ama benim aldığım NieR Replicant hesabında mesela 6-7 gündür aktive edemedim bir türlü.

Çözüm
Çok fazla kişi girdiği için mi oluyor yani? Anladım sağolasın.
Bu konuda bilginiz var sanırım.Hesap aktivasyon banı gibi bir şey yemez değil mi?Ya da sınır sayısı belli mi?
Arkadaşlar çözüm basit 24 saat sonra düzeliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı