Resident Evil Village Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Resident Evil Village PC sistem gereksinimleri

Resident Evil Village PC sistem gereksinimleri oyunun resmi Steam sayfası üzerinden paylaşıldı. Resident Evil Village sistem gereksinimleri resmi olarak açıklandı. Peki, sisteminiz yeni Resident Evil oyunu için hazır mı? İşte karşınızda Resident Evil Village PC sistem gereksinimleri! Resident Evil 7’nin hemen sonrasını konu alacak olan Resident Evil Village oyuncular tarafından merakla bekleniyor. RE7’den aşina olduğumuz […]

Devamı: Resident Evil Village Sistem Gereksinimleri Açıklandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Hayır. 1070'in rakibi RX 5600XT. Veya 590.

Hocam ben 5600XT olduğunu da düşünmüyorum, 1660 Super daha iyi performans veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı zamanda 5600XT'de 1660 Super'den daha iyi performans veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bana kalırsa 1070'in rakibi 5500XT ya da 1660. Neden önerilen sistem gereksinimlerine GTX 1070 ya da RX 5700 yazmışlar anlayamadım. Minimum sistem gereksinimlerinde 1050 Ti'ya da RX 560 demişler, bu normal gibi. Önerilen garip geldi sadece.

Hocam ben 5600XT olduğunu da düşünmüyorum, 1660 Super daha iyi performans veriyor.
Aynı zamanda 5600XT'de 1660 Super'den daha iyi performans veriyor.
Bana kalırsa 1070'in rakibi 5500XT ya da 1660. neden önerilen sistem gereksinimlerine GTX 1070 ya da RX 5700 yazmışlar anlayamadım. Minimum sistem gereksinimlerinde 1050 Ti'ya da RX 560 demişler, bu normal gibi. Önerilen garip geldi sadece.

1070 ile 1660S aynı. AMD tarafında bir maktülü yok.

Geri
Yukarı