Oyun Resident Evil Village Steam'de 201,75 TL!

Şey olayı hala devam ediyor mu bu pakedi alsam re3'ü ayrıca iade edip 70-80 lira civarına re2yi alma olayı vardı. Var mı daha önce yapan? 71 lirayken almadık 50 lira fazla veresim gelmiyor. O taktik oluyorsa hemen hemen aynı fiyata geliyor olması lazım.

Şey olayı hala devam ediyor mu bu pakedi alsam RE3'ü ayrıca iade edip 70-80 lira civarına RE2'yi alma olayı vardı. Var mı daha önce yapan? 71 lirayken almadık 50 lira fazla veresim gelmiyor. O taktik oluyorsa hemen hemen aynı fiyata geliyor olması lazım.

Onu bilmiyorum ama benim 2 oyunum eksik halloween pack ile 70 TL ayrıca ek indirim oluyor.

Hollowen paket 251 TL geliyor bende olmayan oyunlar RE3 ve village 201 TL iken RE3 50 TL geliyor sizce bu paket almaya değer mi?
RE8 135 liraya satılmıştı zamanında muhtemelen gold edition geliyor diye az indirim yapıyorlar. Fiyatının yükselme ihtimali de çok fazla alınabilir. Ama ikisini de tekrar tekrar oynamayacaksan, başarım kasmayacaksan 250 lirayı tek seferlik 12-15 saatlik bir deneyime vereceksin aklında olsun. RE8'i ilk seferim de 9 küsür saatte bitirmiştim RE3 de zaten epey kısa bir oyun.

RE8 135 liraya satılmıştı zamanında muhtemelen Gold Edition geliyor diye az indirim yapıyorlar. Fiyatının yükselme ihtimali de çok fazla alınabilir. Ama ikisini de tekrar tekrar oynamayacaksan, başarım kasmayacaksan 250 lirayı tek seferlik 12-15 saatlik bir deneyime vereceksin aklında olsun. RE8'i ilk seferim de 9 küsur saatte bitirmiştim RE3 de zaten epey kısa bir oyun.

RE8 Max belki 2 defa oynar silerim onun dışında almaya değmez mi diyorsunuz bilseydim zamanında 140 TL alırdım dedim 100 TL altına düşer alırım dedim ama şimdi de o fiyatlara düşmüyor hatta oyuna zam gelme ihtimalide yüksek gibi kararsiz kaldım.

RE8 Max belki 2 defa oynar silerim onun dışında almaya değmez mi diyorsunuz bilseydim zamanında 140 TL alırdım dedim 100 TL altına düşer alırım dedim ama şimdi de o fiyatlara düşmüyor hatta oyuna zam gelme ihtimalide yüksek gibi kararsiz kaldım.
İndirim 1 kasıma kadar sürüyor, cadılar bayramı indirimine göz atıp alacağınız başka oyun yoksa ve bu oyun türünü seviyorsanız alınabilir.

Zira ben bu indirimin zamdan önce son indirim olduğunu düşünüyorum bizim için. 28 ekim de gold versiyonu çıkacak village'in o ara muhakkak bakarlar. Pakette R3 50 liraya denk geliyor daha ucuz hiç olmamıştı ama oyunun süresine bakınca 50 lira bile eder mi şüpheli benim gözümde.

İndirim 1 Kasıma kadar sürüyor, Cadılar Bayramı indirimine göz atıp alacağınız başka oyun yoksa ve bu oyun türünü seviyorsanız alınabilir.

Zira ben bu indirimin zamdan önce son indirim olduğunu düşünüyorum bizim için. 28 Ekim de Gold versiyonu çıkacak Village'in o ara muhakkak bakarlar. Pakette R3 50 liraya denk geliyor daha ucuz hiç olmamıştı ama oyunun süresine bakınca 50 lira bile eder mi şüpheli benim gözümde.

Zam geliceğini düşünmüyorum daha yeni geldi belki 1 sene sonra olabilir ama şu an geliceğini düşünmüyorum yalnız village daha uyguna alınabilir ileriki dönemlerde.

Zam gelecek. Bir tek o kaldı. Diğer tüm oyunları zamlandı. Standart sürüm 403,5 TL olmasını bekliyorum. RE2 gibi.
Re Village teknik olarak zamlandı.
Yurt dışında 60 dolarken Türkiye'de 270 TL idi.
Şu an yurt dışında 40 dolar fakat Türkiye'de hâlâ 270 TL.

Geri
Yukarı