Oyun Steam'de Capcom oyunları indirimde, Resident Evil Village 134 TL, DLC'si 100TL

Kodla beraber 450'ye düşüyor, aklımda zaten RE serisi daha fazla kaldı muhtemelen onu alacağım. RE7, 8 ve eski 4'ü almayı düşünüyorum. 2 bende vardı zaten. 3 için emin değilim 100TL tek başına etmeyeceğini söyleyen çok kişi var. RE2 bende olmasaydı paketle beraber alırdım ikisini.
Yani 2013 oyununa 450 vermek yerine gow+days gone+horizon alırsın indirimde *etail*

İyi yapmışsın keşke 4 remake te alsaydın şuan 550 tl zam gelicek
Zam geleceğini sanmam o oyuna. Capcom, Resident Evil 4'den sonra ön siparişe sunduğu oyunlarda kuru çok yükseltmedi. Mesela Street Fighter 6 ön siparişe Resident Evil 4'den sonra açıldı ve fiyatı 599TL. RE4 ise 563TL.

Maalesef ona param yetmiyor, fiyatı uygun aslında fakat yapacak bir şey yok.
Bu arada önerdikte ilkbahar indirimleri geliyo bu capcom indirimlerinde benimde para bitti

Zam geleceğini sanmam o oyuna. Capcom, Resident Evil 4'den sonra ön siparişe sunduğu oyunlarda kuru çok yükseltmedi. Mesela Street Fighter 6 ön siparişe Resident Evil 4'den sonra açıldı ve fiyatı 599TL. RE4 ise 563TL.
Amerika ile aramızda 2 katı fark gibi bi fark var en azından birazını kapatıllar

Bu arada önerdikte ilkbahar indirimleri geliyo bu capcom indirimlerinde benimde para bitti
Çoğu oyuna sahibim aklımda bazı oyunlar vardı indirime girerse diye fakat RE serisi daha makul geldi bana indirim öncesi almış oldum alacağımı.

Zamlanmadan önce alsaydınız aslında çok ucuza geliyordu. Şu an indirimle 150TL olan Resident Evil 7 Gold Edition 41TL'ye düşüyordu.
Zamlanmadan önce pek ilgimi çekmiyordu, şimdi oynayacak bir şey kalmayınca aldım.

Geri
Yukarı