Resident Evil Village Türkçe yama önerisi

Kaos5801

Decapat
Daha fazla  
Çalışan güncel ve virüssüz bir Türkçe yama arıyorum. En son haziran ayından itibaren çalışan yama kalmamış bir iki tane paralı satan firma vardı şu an ücretsiz hali var mı?

bilen yok mu?

Son düzenleme:
Bu çalışmayan yama. Güncel değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoyu izleyin, anlattığı kadarıyla Calypso yamayı güncellemiş ve uyarlamış. Discord sayfalarına girmeniz gerekiyor. Kendim denemedim ama güncelleme 15-16 gün önce yapılmış gözüküyor.

Onun dışında SixthSense yaması 25 TL.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoyu izleyin, anlattığı kadarıyla Calypso yamayı güncellemiş ve uyarlamış. Discord sayfalarına girmeniz gerekiyor. Kendim denemedim ama güncelleme 15-16 gün önce yapılmış gözüküyor.

Onun dışında sixthsense yaması 25 TL.

Herhangi bir oyunun yamasına para vermek cok saçma geliyor.

1712506208932.png
Hocam Calypso bizden şöyle abudik gubidik bir laucnher indirmemizi ve sonrasında discord sunucuna gelip kayıt yapıtırıp sonrasını id'mizi launchera yazmamızı istiyor. Adam videoda kendisi bile açmıyor launcher'ı. Sizce yapılır mı?

Herhangi bir oyunun yamasına para vermek cok saçma geliyor.
Saygı duyarım, ben ücretsiz yaması olduğu sürece para verip almıyorum, fakat Village de olduğu gibi bazı oyunların güncel ücretsiz yamaları bulunmuyor misal geçenlerde Dead Space Remake oynamıştım onunda ücretsiz yaması yoktu 25 liraya aldım bitirdim. Onun dışında bazı oyunların ücretsiz yamaları çok kalitesiz oluyor, ben pata küte oyun oynamadığım hikayeye fokuslandığım ve benim için önem arz ettiğinden Türkçe yamanın iyi olmasıda önemli. Gidip çok uçuk rakamlar verilmez tabide sonuçta yapılan bir emek için 25 lira bağışlamak da bana koymaz.

Eki Görüntüle 2161992Hocam Calypso bizden şöyle abudik gubidik bir laucnher indirmemizi ve sonrasında discord sunucuna gelip kayıt yapıtırıp sonrasını id'mizi launchera yazmamızı istiyor. Adam videoda kendisi bile açmıyor launcher'ı. Sizce yapılır mı?
Hocam Calypso yamalarını çokca kullandım videoda neden böyle birşey yapmak istemiş bilmiyorum belki de önceki sistemde öyleydi fakat şuan discord sunucularına kendim girdim linkleri direk var zaten. Direk discord sunucularına girin ordan indirin.

Saygı duyarım, ben ücretsiz yaması olduğu sürece para verip almıyorum, fakat Village de olduğu gibi bazı oyunların güncel ücretsiz yamaları bulunmuyor misal geçenlerde Dead Space Remake oynamıştım onunda ücretsiz yaması yoktu 25 liraya aldım bitirdim. Onun dışında bazı oyunların ücretsiz yamaları çok kalitesiz oluyor, ben pata küte oyun oynamadığım hikayeye fokuslandığım ve benim için önem arz ettiğinden Türkçe yamanın iyi olmasıda önemli. Gidip çok uçuk rakamlar verilmez tabide sonuçta yapılan bir emek için 25 lira bağışlamak da bana koymaz.
Saçma olan üyelik sistemleri ve bilgisayara ne olduğu belirsiz exe indirmek.

Hocam Calypso yamalarını çokca kullandım videoda neden böyle birşey yapmak istemiş bilmiyorum belki de önceki sistemde öyleydi fakat şuan discord sunucularına kendim girdim linkleri direk var zaten. Direk discord sunucularına girin ordan indirin.
Link dosyanın linki mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı