Resident Evils Village 8 milyon satış sayısına ulaştı

Neden Resident Evil'in yapımcıları oyuna Türkçe yamayı da eklemiyorlar? Her seferinde yamalarla uğraşıyoruz.
Dünya genelinde 8 milyon satan oyun Türkiye'de 10.000 ancak satmıştır. 10.000'lik bir satış için de para ve zaman harcayıp dil desteği eklemezler hocam.

Türkçe yamaya ihtiyacınız yok merak etmeyin. Notlar için gerekebilir sadece onu da elle çevirirsiniz en kötü. Özellikle oyun sonundaki notlar önemli.

Dünya genelinde 8 milyon satan oyun Türkiye'de 10.000 ancak satmıştır. 10.000'lik bir satış için de para ve zaman harcayıp dil desteği eklemezler hocam.
Türkçe eklemedikleri için satmıyor normal. Eklemezlerse bu döngü böyle gider.

Türkçe eklemedikleri için satmıyor normal. Eklemezlerse bu döngü böyle gider.
Bu mantıkla bakarsak GTA oyunları da satmamali hocam fakat satıyor. Dil desteği ile tamamen alakalı değil. Genel olarak oyun türü ve yapısı sebebiyle satmıyor. Yoksa baktığımız zaman adını bu kadar çok duyduğumuz bir oyunun 8 milyon satması az sayılır.

Bu mantıkla bakarsak GTA oyunları da satmamali hocam fakat satıyor. Dil desteği ile tamamen alakalı değil. Genel olarak oyun türü ve yapısı sebebiyle satmıyor. Yoksa baktığımız zaman adını bu kadar çok duyduğumuz bir oyunun 8 milyon satması az sayılır.
Gta Online olduğundan satıyor. Hikaye oyunları genel olarak ülkede o kadar popüler değil. Elbette tek sebebi türkçe değil. Sonuçta Gta oynayan hikayesi için bile oynasa Re kadar detaylı dil kullanımı yok.

Ben de izlemistim ama oynamasi bambaska. 7'den baslayin 8'i de oynayarak bitirin. Tavsiye ediyorum.

Şimdi baktım da hugola'nın sadece 1. bölümünü izlemiştim aklımda tek köy evindeki zombili yer ve sonrasında bir adam geldiğini hatırlıyorum izlememiş gibi oynarım ben 8i🤩

Geri
Yukarı