Resim büyültüp küçültme

EldrithG

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Aşağıdaki fotoğrafın etrafındaki beyaz halkayı silip, resmi tüm kareyi kaplayacak hale getirebilir misiniz?

...png

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyaz halka nerede göremedim? Ve bu arada sanırım büyük bir spoiler yedim.

1. Aslında halka değil, onu farklı bir anlamda kullandım, karenin sadece minik bir kısmı resmi oluşturuyor, ben tamamını kaplamasını istiyorum.
2. Pek de spoiler değil aslında, serinin başından beri adamlar ağzından düşürmüyor bu karakterin adını.

1. Aslında halka değil, onu farklı bir anlamda kullandım, karenin sadece minik bir kısmı resmi oluşturuyor, ben tamamını kaplamasını istiyorum.
2. Pek de spoiler değil aslında, serinin başından beri adamlar ağzından düşürmüyor bu karakterin adını.
Şimdi fark ettim sanırım bu Madara. Zaten Naruto'yu bitirdim. Ben de Boruto'nun ileriki bölümlerinden yeni bir herif sandım.
İnanılmaz "Fotoşok" yeteneklerimle bunu yaptım.
387574

O kadar küçük bir fotoğrafın bu kadar büyük bir konuma gelmesi durumunda zaten kalitesi acayip düşüyor. Biraz oynama yaptım böyle bir şey oldu.

Şimdi fark ettim sanırım bu Madara. Zaten Naruto'yu bitirdim. Ben de Boruto'nun ileriki bölümlerinden yeni bir herif sandım.
İnanılmaz "Fotoşok" yeteneklerimle bunu yaptım.
Eki Görüntüle 387574
O kadar küçük bir fotoğrafın bu kadar büyük bir konuma gelmesi durumunda zaten kalitesi acayip düşüyor. Biraz oynama yaptım böyle bir şey oldu.

Teşekkürler yine de; bir ara sohbet etmek isterim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı