Resimde kelimeleri otomatik olarak çevirebilen bir yazılım var mı?

FireHawk

Hectopat
Daha fazla  
Mesela yabancı dilde bir çizgiroman okurken resimde görünün yazıları nasıl çevirebilirim? Resimdeki textleri alabilen siteler var. Fakat bunu anlık olarak yapabilen bir yazılım bulamadım. Böyle bir yazılım var mı? Cevaplayanlara teşekkür ederim.

İstediğiniz şeyi yanlış anlamadıysam Google lens anlık olarak çektiğiniz fotoğraftaki yazıları çeviriyor.

İstediğiniz şeyi yanlış anlamadıysam Google lens anlık olarak çektiğiniz fotoğraftaki yazıları çeviriyor.
bilgisayarda nasıl kullanabilirim onu ? aynı anda hem bilgisayar hem telefonla uğraşmak zor olur. Mesala tarayıcı içince çeviri olur ya. Benim istediğim bunu resimlerde ki yazılarada yapması

Mesela yabancı dilde bir çizgiroman okurken resimde görünün yazıları nasıl çevirebilirim? Resimdeki textleri alabilen siteler var. Fakat bunu anlık olarak yapabilen bir yazılım bulamadım. Böyle bir yazılım var mı? Cevaplayanlara teşekkür ederim.
Hocam bilgisayar google chrome canary indirin sonra flags bölmüne girin ve arama kısmına lens yazın. Aktif ettikten sonra kapayıp açın sağ klii yapınca ekrandan bölge alıp resimdeki yazıyı alabileceksiniz

Geri
Yukarı