Resimde nasılım?

Arkadaş büyük ihtimal narsist. Git fotoğrafını instagram hesabına falan at +16 yaş kitleli foruma atıp ne gibi bir şey bekliyorsun anlamıyorum. 3, 5 tane kişinin yalandan cüceden hallice fotoğrafına yakıyorsun mesajına kendi özgüvenini falan mı tatmin ediyorsun çözemedim.
Adamın içinden geçmişsin, eleştiri diyorsun bir de 🤣

Hayatta en uzak durulması gereken sonsuz sayıda insan modellerinden sadece birisi. Şu fotoğrafı böyle bir foruma atan kişi zaten bu forumda gelecek cevapları vs. az çok tahmin edebilir. Böyle bir durumda eleştiriye kapalıysa gerçekten büyük kişilik sıkıntısı var gibi.
Bazı yazılar eleştiri niyetinden çok alay etmek için yazılmış, bunlara karşı tepki göstermesini normal karşılarım ancak "fotoğraf kötüymüş" şeklindeki fikirlere tepki göstermesi ilginç cidden.

Arkadaş büyük ihtimal narsist. Git fotoğrafını instagram hesabına falan at +16 yaş kitleli foruma atıp ne gibi bir şey bekliyorsun anlamıyorum. 3, 5 tane kişinin yalandan cüceden hallice fotoğrafına yakıyorsun mesajına kendi özgüvenini falan mı tatmin ediyorsun çözemedim.
''Gerçekler, hayatı güçlendirir.''

Orası doğru. Yakışıklı olsan bile dalga geçerler zaten, akıllı adamın yapacağı iş değil.

Damacanaya benziyorsun.

01_2.png

Geri
Yukarı