Resimdeki ankastre kutusu mu?

Hat zayıflaması değerleriniz 260 metreye göre ideal. Fakat sanırım sizin altyapı ve kutu ADSL olduğu için değerler normal bir kullanıcıya göre kötü. Yakınınıza VDSL2 destekleyen saha dolabı eklenmediği sürece böyle olacak diye biliyorum.

Ekleme: Benim de değerler sizinki gibi 75 paketten 50 almanız; benim de 50 paketten 37 almam ile aynı sorunlar.

Hat zayıflaması değerleriniz 260 metreye göre ideal. Fakat sanırım sizin altyapı ve kutu ADSL olduğu için değerler normal bir kullanıcıya göre kötü. Yakınınıza VDSL2 destekleyen saha dolabı eklenmediği sürece böyle olacak diye biliyorum.

Ekleme: Benim de değerler sizinki gibi 75 paketten 50 almanız; benim de 50 paketten 37 almam ile aynı sorunlar.
Ancak ben eskiden daha iyi değerler alıyordum. 11.14Mbps alıyordum ADSL ilk kurulduğunda. Daha sonra sanırım kutu taşındığında ve bu hale geldiğinde düşüş olmuş. Ondan sonra 7Mbps'ye düştü. O sırada evde değildim.

Genel olarak değerler normal gibi görünüyor. Bağlantı noktaları kontrol edilebilir ve mümkünse ek noktaları en aza indirilirse bir ihtimal daha iyi değerler alırsınız. Ben de sistemden sorguladığımda 60Mbit alabileceğim görünüyor ancak bana ulaşan sağlıklı değer 35 Mbit.

Yeni konular

Geri
Yukarı