Resimdeki kuş cinsi nedir?

Pitbull

Megapat
Makaleler
60
Yer
ABD/Miami Florida
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Profil Kapağı
1521675609
Bizimkiler parkta bulmuşlar tam uçamıyor. Eve almışlar, muhabbet kuşuna verdiğimiz Gold Wings meyveli yemden veriyoruz. Evde beslenir mi?

IMG-20191121-WA0000.jpg

Screenshot_20191121-203650_Sistem UI.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kafes ortaminda yetismemis bir kusu kolay kolay kafeste besleyemezsiniz. Ayni sekilde kafes ortaminda yetismis bir kus da disarida yasayamaz.

@Pitbull

Kusa ne oldu? Merak ettim de.

Aynen hocam. Ben Pakistan papağanı buldum uçamıyordu. 5 ay bende kaldı benim kuşuda yabanileştiriyordu saldım dışarı.

Bizim eve muhabbet kuşu kondu kanadı kırık 2 yıl önce hala yaşıyor konuşmayı öğrettim şu an yaşıyor :D tek biz karşılaşmadık herhalde bu sorun ile.

Muhabbet kuşu büyük ihtimal bir yerden kaçmıtır. Onlar normal halde bile doğada zor dayanan hayvanlar.

Evden kaçmıştır.

Parkta bulundugu icin evden kactigini tahmin etmiyorum.

enim kuşu da yabanileştiriyordu

Ben su an kullandigim avatardaki sultan papaganini yavruyken yetistiriciden almistim. Cocuk gibi sürekli yanima gelip oturuyordu. Kendine birkac arkadas edinince beni unuttu tabii. Üstelemedim fazla. Bana bagli olmasindansa arkadaslarinin olmasi güzel bir sey :D

Parkta bulunan kuşun yabani bir kuş olacağını sanmıyorum.

Evcil bir kusun parkta olma ihtimali yabani bir kusun parkta olma ihtimalinden daha mi yüksek yani?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı