Çözüldü Resimdeki yazılar Word'e nasıl geçirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Blacksidemre

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba. Resimdeki yazıları Word'e dökmenin bir yolu var mıdır? Yaz derseniz yazamam çünkü kullandığım bilgisayarın klavyesi F klavye ve çok uzun sürüyor. Bu akşam bunu yapacak vaktim de yok maalesef. Bunun kolay bir yolu var mıdır acaba? Nasıl Word'e dökebilirim?

IMG_20211202_225537.jpg

IMG_20211202_225643.jpg

IMG_20211202_225623.jpg

IMG_20211202_225556.jpg

Çözüm
Google Lens ile fotoğrafını çekmeyi deneyebilirsin. Uygulama kendi içerisinden görseldeki yazıyı kopyalanabilir hale getiriyor. Özel simgeleri algılayamaz gibi geliyor ama denenebilir.
Klavyeyi görseldeki yerden Q'ya çevirmeyi deneyebilirsiniz.
Screenshot_1.png

Ben bakmadan yazabiliyorum. Eğer konu sahibi de yazabiliyorsa sorun olacağını düşünmüyorum. İşe yarar mı tam olarak bilmiyorum zaten. Sadece öneride bulundum.

Google Lens ile fotoğrafını çekmeyi deneyebilirsin. Uygulama kendi içerisinden görseldeki yazıyı kopyalanabilir hale getiriyor. Özel simgeleri algılayamaz gibi geliyor ama denenebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oradaki bazı sembolleri klavyede yapmayı bilseydim ve boş vaktim biraz olaydı sizin için yazardım. Fakat maalesef şuanda mümkün değil :(

Yeni konular

Geri
Yukarı