Resimleri İçeriğine Uygun Olarak İsimlendirin Uyarısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
9
Daha fazla  
Burada kimseyi eleştirmeyin arkadaşlar. Kaldıramıyorlar.

Şu ana kadar 21 bin mesaj yazdım. Hiçbir şekilde böyle uyarı almamıştım. Yetkisini kötüye kullanan moderatör örneği de doğmuş oldu buradan.

1616528584277.png

@Emre C'nin paylaştığı sayısız fotoğraftan bir tanesi:
1616528593885.png

@Recep Baltaş'ın paylaştığı örnek bir fotoğraf:

1616528640324.png

Ek olarak "ekran alıntısı" alıp yapıştırıyorum herkes gibi. Zaten ismi görünmüyor bile. Uyarı atacaksanız düzgün sebep bulsaydınız en azından. Ben bunun ismini düzenlemek zorunda değilim. Özellikle de telefonda. Moderatörlerin çoğu da aynısını yapıyor. Bulmaya üşendim. Kişisel meselelerinizi buraya taşıyarak saçma sapan cezalar vereceksiniz bırakın bu işi. Bırakın da bu işi yapabilecek kişiler yapsın.

O kuralın amacı saçma isimler konulmaması. Gidip de her resime isim koymak diye bir şart yok. Element uydurmayın.

Ayrıca bir açıklama bekliyorum. Ekran alıntısını kopyala yapıştır yaptım diye 21.000 mesajdır uyarı almadım. Nedense bir konuda eleştiri yaptıktan sonra bu uyarılar yağmaya başladı. @MF @Emre C @Recep Baltaş

Teşekkürler.

Örnekler:

1616529079125.png

Burada @Ma'at adlı moderatör nedense "Masaüstü" yapmamış görselin adını. Ceza versenize? Saçmaladınız iyice.

Konu linki de bu:

Son düzenleme:
Merhaba,

Resimlerinizin isimleri, arama motorlarında da gözüktüğü için isimlendirmelerine dikkat etmelisiniz. Bazen dikkatinizden kaçabilir veya yeniden isimlendirmeniz mümkün olmayabilir, bu durumda rapor edebilirsiniz. Anlayış gösterilecektir. Aynı şekilde başkalarının da resim isimlendirmesi doğru olmayan mesajlarını rapor ederseniz gereği yapılacaktır.

Uyarıya rağmen bu konuda isimlendirmeyi doğru yapmamışsınız örneğin.

46. Konulara eklenen resimlerin, resim içeriğine uygun olarak isimlendirilmesi gerekmektedir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı