Resimlerin çok fazla hafıza kaplaması

Yasar Furkan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda hep hafızadan dolayı sıkıntı yaşıyordum. Telefonum yeni. İçindeki uygulamaların çoğunu sildim, galerimi birçok defa temizledim fakat bugün dikkatimi çekti: Resimler 32 GB yer kaplıyor olarak gözüküyor. Fakat telefonumda 200 resim var ya da yok. Olsa olsa 20 tane 10-15 saniyelik de videolar vardır. 150 fotoğraf daha sildim kapladığı alan değişmedi. Çöp kutusundan da siliyorum fakat hiçbir değişiklik yok. Sebebi nedir? Ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• hayda.jpg
    hayda.jpg
    21,4 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
Knk galeri yada dosyalarım ayarlarına gir orada belli bir boyutta olanları göster yada gösterme tarzı bir ayar olması lazım onu göster de. Bende de vardı bu sorun gereksiz bir ton fotoğraf ve video falan vardı (uyg reklamları tumbnails falan)

Yüksek çözünürlükte videolar çekmiş olabilir misiniz?
1080p hepsi
Knk galeri yada dosyalarım ayarlarına gir orada belli bir boyutta olanları göster yada gösterme tarzı bir ayar olması lazım onu göster de. Bende de vardı bu sorun gereksiz bir ton fotoğraf ve video falan vardı (uyg reklamları tumbnails falan)
Dosyalarımdan Telegram dosyasını direk olarak sildim ve 32 gb boş alan açıldı. Sanırım haber gruplarından falan birikmiş. Verileri sil yapsam yeterli olur sanıyordum. Yetmiyormuş demek ki 😅 😅

Geri
Yukarı