Reşit olmadan kullanılacak en iyi kredi kartı hangisi?

Hocam bir de ben Visa diye bir kart görüyorum o hangi kart kredi kartı mı banka kartı mı önerir misiniz?

Visa dediğiniz bu mu?

Ekran Alıntısı.JPG

Bu ise ininal Kart aynı özellikte tek farkı aylık kullanım ücreti kesmesi ininal Kart'ta kesinti var.

Siz Mastercard mı önerirsiniz yani Papara mı sormuştum ama cevaabınız kafamı karıştırdı.

Mastercard şu bakımdan önerdim. İnternetten alışveriş yaparken ödeme desteği olarak Mastercard Visa vb var. Örnek olarak kartım Mastercard logosu var ben bu kart ile İngiltere veya Avustralya'da sorunsuz şekilde kullanabilirim. Anlatmak istediğim nokta bu. Kullanım yeri fazla olduğu için alışveriş yaparken zorlanmamak adına söyledim. Papara alın. Forumda genellikle Papara öneriliyor zaten.

Mastercard şu bakımdan önerdim. İnternetten alışveriş yaparken ödeme desteği olarak Mastercard Visa vb var. Örnek olarak kartım Mastercard logosu var ben bu kart ile İngiltere veya Avustralya'da sorunsuz şekilde kullanabilirim. Anlatmak istediğim nokta bu. Kullanım yeri fazla olduğu için alışveriş yaparken zorlanmamak adına söyledim. Papara alın. Forumda genellikle Papara öneriliyor zaten.

Teşekkürler Papara alacağım destekleriniz için çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı