Custom ROM [Resmi Değil] Galaxy Tab A8 2019 LineageOS 20 ROM

Custom binary (System) blocked by OEM lock 89 emc write fail: System hatası veriyor yardımcı olabilir misiniz?

OEM kilidiniz ve bootloaderınız kapalı açmanız gerekmekte.

Vallaha bir çökerttim tableti için cız etti orijinal yazılıma geri döndüm OEM kilidini ayralardan açmıştım ama bootloaderı açmamıştım bu modelde nasıl açılıyor

Eğer açtıysanda tableti Wi-Fi'ya bağlayıp. Geliştiriçi seçeneklerinde OEM kilit açmada. Bootloader zaten açıldı yazıyorsa tekrar dene.

Vallaha bir çökerttim tableti için cız etti orijinal yazılıma geri döndüm OEM kilidini ayralardan açmıştım ama bootloaderı açmamıştım bu modelde nasıl açılıyor

Cihazı kapat ses açma ses kısma ile bilgisayara bağla. Orada ses açmaya uzun bas. Unlock bootloader gelecek orada unlock device yap ses açma ile açılır.

Eğer ki kasma donmalar geçerse stok ile devam edeceğim ama geçmezse tekrardan kiliti açarım 4 kez denedim hata verince bir terletmedi değil

Hocam PixelExperience ve bu ROM'u kurdum fakat yüksek RAM kullanan programlarda uygulamadan atıyor. One UI Android 9 ROM'u bu cihaz için yok mu?

Tebrikler hocam başarılı bir rehber olmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…