Custom ROM [Resmi Değil] Galaxy Tab A8 2019 LineageOS 20 ROM

Eğer açtıysanda tableti Wi-Fi'ya bağlayıp. Geliştiriçi seçeneklerinde OEM kilit açmada. Bootloader zaten açıldı yazıyorsa tekrar dene.

Vallaha bir çökerttim tableti için cız etti orijinal yazılıma geri döndüm OEM kilidini ayralardan açmıştım ama bootloaderı açmamıştım bu modelde nasıl açılıyor :D

Cihazı kapat ses açma ses kısma ile bilgisayara bağla. Orada ses açmaya uzun bas. Unlock bootloader gelecek orada unlock device yap ses açma ile açılır.

Eğer açtıysanda tableti Wi-Fi'ya bağlayıp. Geliştiriçi seçeneklerinde OEM kilit açmada. Bootloader zaten açıldı yazıyorsa tekrar dene.

Cihazı kapat ses açma ses kısma ile bilgisayara bağla. Orada ses açmaya uzun bas. Unlock bootloader gelecek orada unlock device yap ses açma ile açılır.

Eğer ki kasma donmalar geçerse stok ile devam edeceğim ama geçmezse tekrardan kiliti açarım 4 kez denedim hata verince bir terletmedi değil :D

Samsung Galaxy Tab A8 2019 (T290) için LineageOS 20 GSI
Uyarı: Bu resmi bir yapım değildir! Bu cihazda çalışan TWRP olmadığı için deneme amaçlı hazırlanmıştır. Eğer cihazınızın bootloader sürümü
(S3/U3) ise resmi sürümü kullanabilirsiniz.

Cihazınızın brick olması kurtarılmaz duruma gelmesine. ve Knox 0x1 olmasına göze alarak bu işlemi yapınız. Heribert Yavuz sorumluluk kabul etmez.
Ana bant sürümü T290XXS5cwg5.
Root olarak phhsu bulunmakta.
Çalışan özellikler: Gündelik kullanımı etkileyecek unsur bulunmamakta.
Çalışmayanlar: MTP (USB transfer)
Bazı sorunlardan dolayı gms servisleri eklemedim onun yerine Aurora Store kurabilirsiniz.
Cihaz MTP görmüyor ama ADB üzerinden uygulama kurulabiliyor. ADB install ornek. APK
ROM linki: lineageosligthsut290.tar
Kurulum Odin üzerinden yapılmaktadır. Kurulum tamamlanınca cihaz kendisini recovery moda alacaktır. Orada wipe data yaparak işleme devam edebilirsiniz.

Eki Görüntüle 2114709

ROM'dan ekran görüntüleri.

Eki Görüntüle 2114704

Eki Görüntüle 2114706

Eki Görüntüle 2114707

Hocam PixelExperience ve bu ROM'u kurdum fakat yüksek RAM kullanan programlarda uygulamadan atıyor. One UI Android 9 ROM'u bu cihaz için yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı