Custom ROM [Resmi Değil] Galaxy Tab A8 2019 LineageOS 20 ROM

Hocam bunu kurma niyetim var, maalesef benim de bootloader S5 son sürüm, acaba MTP dışında bir sorun var mıdır, stock ROM rezalet ve LineageOS istemekteyim, kamera Netflix YouTube nasıl sorunsuzmu.

MTP dışında sorun rastlamadım. Netflix çalışmayabilir. Google servisleri olan sürümü kurarsn YouTube çalışır.

MTP dışında sorun rastlamadım. Netflix çalışmayabilir. Google servisleri olan sürümü kurarsn YouTube çalışır.

Hocam deneme şansınız varsa Netflix deneyebilir misiniz, ailem Netflix'den film izlemek için kullanacak cihazı ama stock ROM donup duruyor, o yüzden kuracağım aslında Custom ROM'u

Hocam bunu kurma niyetim var, maalesef benimde bootloader S5 son sürüm, acaba mtp dışında bir sorun varmıdır, stock rom rezalet ve lineage os istemekteyim, kamera netflix youtube nasıl sorunsuzmu
kamera gayet iyi sistem akıcı yağ gibi kasma donma yok şuana kadar soruna rastlamadım ama tivibu vs girince cihaz rootlu sorumluluk kabul etmiyoruz gibi uyarı veriyor onun dışında sıkıntı yok

Hocam bu romdan stock roma dönerken sorun olmuyor dimi, çalışmazsa stock roma dönecem çünkü
sorun çıkmıyor ben yanlış yaptığım için stock roma döndüm sonra tekrardan bu romu kurdum

Biraz gereksiz bir bugdan bahsedeceğim.
Offline şarj sorunsuz. Ama ekranı gelmiyor. Sarjdan tak çıkar yapınca yüzdesi gelmekte.
hocam güç tuşuna basınca offline şarj animasyonu çıkıyor 1 aydır sorunsuz kullandım

Yeni konular

Geri
Yukarı