Resmim Nasıl Olmuş?

Eki Görüntüle 1564851

Değerli Technopat üyeleri;
Resim tamamıyla bana ait. (Koltuğun yanındaki bitki hariç.) Bunun üzerinde birkaç tane değişiklik yaptım. Ama onu çekecek fırsatım olmadı. Ayrıyeten de telefon yok. O sebeple resmin en son görünümünü ilk fırsatta bir şekilde bulup buradan paylaşacağım.

Yorumlarınızı bekliyorum.
Derinliği çok güzel katmışsın ama çizgilerde sıkıntı olduğunu görüyorum. Yine de zamanla oturacaktır, eline sağlık güzel olmuş.

Persfektif çalışmaları bence her türlüsü güzel :D
Evet hocam. Diğer çizdiğim resimleri unuttum desem yeridir. 😀
Gayet güzel olmuş hocam.
Teşekkürler hocam.
Güzel olmuş bence.
Teşekkürler hocam.
Effsane olmuş. Ellerinize sağlık hocam. Efsane detaylar eklenmiş ve gerçekten başarmışsınız. Bence bu işi seviyorsanız devam edin derim.
Sağ olun hocam. Seviyorum ama destekleyen yok. Etrafımdaki insanlar "Resim boş iş, ne yapacaksın? Para mı kazandırıyor?" diyor.
Hocam silgiyi ve kalemi çok gerçekçi çizmişsiniz.
Kadraja girmek istedi hocam.
Derinliği çok güzel katmışsın ama çizgilerde sıkıntı olduğunu görüyorum. Yine de zamanla oturacaktır, eline sağlık güzel olmuş.
Şu anda 12 yaşındayken başlamıştım. Şu anda 17 yaşında olduğumu hesaba katarsak 5 yıl geçmiş oluyor. Liseye geçtiğimde pek özen gösteremedim. Çizgilerde de cetvel (veya benzeri bir şey kullanmak) bana zor geliyor. O yüzden kullanmıyorum.
Fevkalâde diyerek katılıyorum.
Sağ olun hocam.

Geri
Yukarı