RetroPie İçin Rasperry Pi

Burakerengky

Centipat
Öncelikle herkese iyi forumlar. RetroPie'da istediğim eski oyunları oynamak için Rasperry Pi almaya karar verdim.

Bütçem kısıtlı olduğu için Rasperry Pi'nin Zero versiyonlarına yöneldim. Fakat burada bir yol ayrımı karşıma çıktı. Rasperry Pi Zero W mi yolsa Rasperry Pi Zero mu?

Aradaki W harfi farkı birisinin Wireless ile birlikte İnternet erişimine sahip olup diğerinin olmamasıdır. Aralarında yaklaşık 40 TL fark var. Ben şimdi Zero olanını alsam ileride sistemi kurarken veya oyunları oynarken sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Raspery Pi ile Steam'deki oyunları remote play ile oynayabiliyorsunur eğer ethernet kablonuz varsa Wireless olmayanı alın bütceniz yetmiyorsa

Bütçenizi bilmiyorum ama internetteki benzer fiyatlara Pi 2 buldum işinize yararsa.

Yalnız benim baktığım modelin birisi 40 tl birisi 80 tl pi 2'nin o civarda olması imkansız.
Raspery Pi ile Steam'deki oyunları remote play ile oynayabiliyorsunur eğer ethernet kablonuz varsa Wireless olmayanı alın bütceniz yetmiyorsa

Ben aslında RetroPie (Eski konsol oyunlarını oynamanı sağlayan rasberry pi işletim sistemi) ile oyunları oynamak istiyordum ayrıca söylediğim modellerin ethernet portu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı