ReviOS güvenilir mi?

Arkadaşlar selam, Windows 8.1'i pek beğenmediğim için Windows 10 2016 LTSB sürümünün ISO dosyasını ararken karşıma "ReviOS" isimli bir modlanmış Windows işletim sistemi geldi. Eğer kullanan arkadaşlar varsa, ReviOS güvenilir mi söylerlerse mutlu olurum belki yüklerim. Şimdiden teşekkürler.

Ubuntu kurdunuz beğenmediniz, 8.1 kurdunuz beğenmediniz. Şimdide Windows 10 kuruyorsunuz. Önermem kimse güvenli olduğunu garanti edemez. Bu bağlamda direkt 2016 LTSB sürümünü kurmanı öneririm. Ama Aero var oda iyi illa modlanmış bir şey istiyor isen.

Son düzenleme:
8.1 performans açısından iyi biliyorum fakat bir tane problemi var (video vs. izlerken karşıma ikide bir "Windows'u etkinleştir" yazısı geliyor ve sinir bozucu.

Kapatmak basit hocam. Denediniz mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kapatmak basit hocam. Denediniz mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bu değil. Direkt karşıma bir mavi ekran geliyor ve Windows'u etkinleştir yazıyor. Ekranım sadece öyle kalıyor 4-5 saniyeliğine.

Bilgisayar yeniden mi başlıyor peki? Araştıracağım bekleyin.

Hayır. Yeniden başlamıyor aniden karşıma mavi ekran ve "Windows'u etkinleştir." yazısı çıkıyor ardından altına "bilgisayar sistem ayarlarına gidin." tarzı bir buton çıkıyor ona tıkladıktan sonra karşıma ayarlar geliyor ardından ayarları kapatıp devam ediyorum.

@xlzirr, anladım. Bunları yapınca düzelmesi gerekiyor. Ayrıca sağdaki etkinleştir yazısını kaldırmak için az önceki videoyu izle.

@xlzirr, anladım. Bunları yapınca düzelmesi gerekiyor. Ayrıca sağdaki etkinleştir yazısını kaldırman için araştırma yapacağım.

Sağ altta etkinleştir yazısı yok. Sadece karşıma attığınız videodaki ekran geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı