ReviOS işletim sistemi nasıldır?

Nereden Windows 8.1 Embedded Industry Pro indirebilirim bir de gözle görülür performans farkı olur mu?
Olur, fakat bilgisayar oyunlarında olmaz max. 3-5 FPS.

Deneme fırsatım oldu gözle görülür çok bir fark yaratmıyor ama FPS oyunlarında gecikme süresini gözle görülür şekilde azaltıyor Microsoft oyunlarını oynamıyorsanız RekOS 1709 öneririm 6 aydır kullanıyorum gözle görülür şekilde Fps artışı yaşadım. bütün mail hesaplarım bağlı herhangi bir güvenlik sorunu görmedim.
Ram kullanımı azaltıyorsa yeterli benim için oyunlarda 8gb ram artık yetmiyor maalesef

En mantıklısı RAM alana kadar Windows 10 da sabretmek vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Ram kullanımı azaltıyorsa yeterli benim için oyunlarda 8gb ram artık yetmiyor maalesef

En mantıklısı RAM alana kadar Windows 10 da sabretmek vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ederim.
8gb Ramim var hocam kullanımlar görev yöneticisi böyle.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    200,6 KB · Görüntüleme: 27
Çok kararsız kalmaya başladım.
Hocam, modlanmış işletim sistemleri hiçbir şekilde size güvenli kalacağınız sözünü veremez. Kim bilir, belki de şuan Deep Web'de dosyalarınız geziyor.:D

Ama asla ama asla güvenli değil, kimse babasının hayrına size işletim sistemi modlamaz. Windows 10'un boşunu kullanın, 8.1'in boşunu kullanın.

Hocam, modlanmış işletim sistemleri hiçbir şekilde size güvenli kalacağınız sözünü veremez. Kim bilir, belki de şu an Deep Web'de dosyalarınız geziyor.:D

Ama asla ama asla güvenli değil, kimse babasının hayrına size işletim sistemi modlamaz. Windows 10'un boşunu kullanın, 8.1'in boşunu kullanın.

Haklısınız, bayağı araştırdım discordlarına falan sordum hiçbiri kesin güvenli diyemiyor, belki Windows 8.1 geçerim her şey için teşekkür ederim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı