ReviOS nedir ve güvenli midir? FPS artırır mı?

Semih317

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben Windows 10 kullanıyorum ve Ryzen 3 1200, GTX 1050 Ti bir sistemim var. Fortnite oynarken çok fazla sıkıntı yapıyor. ReviOS geçsem nasıl olur ve güvenli midir? Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilirliğine inanmıyorum. Ama gereksiz Windows hizmetlerinin olmaması onu daha hafif bir işletim sistemi yapıyor. FPS farkı en fazla 5fps olacaktır. Yani bunun için güvenlikten taviz vermek iyi değildir bence.

Konuyu hortlatmış olacağım ama.
Yaklaşık 2 yıldır Revios kullanıyorum. Windows 8.1 için olan UnifyOS'u da kullandım.
Revios 1709, 2004, 20H2 gibi bir çok ReviOS sürümü kullandım.
Güvenlik anlamında sana kimse %100 garanti veremez ama ben kendi şahsım olarak hiç bir sorun yaşamadım.
Performans anlamında oyunlarda aşırı bir fps yükselmesi bekleme. Fakat günlük kullanımı baya hızlandırıyor, windows'un kullandığı disk boyutunu hafifletiyor, her şey daha hızlı oluyor.

Arkadaşlar merhaba, ben Windows 10 kullanıyorum ve Ryzen 3 1200, GTX 1050 Ti bir sistemim var. Fortnite oynarken çok fazla sıkıntı yapıyor. ReviOS geçsem nasıl olur ve güvenli midir? Yardımcı olabilir misiniz?
gözle görülür bi fps artışı olucaktır yapmalısın
kullanırsan gözle görülür fps artışı ve gecikme düşüklüğü yaşarsın yapanların çoğu memnun

Geri
Yukarı