ReviOS'un hangi sürümü kullanılmalı?

Linux'u neden önerdiniz? O nasıl bir işletim sistemi peki?

Linux'un birçok dağıtımı var, çeşidi yani. Linux dağıtımlarının hepsi birbirine benziyorlar, büyük farklar yok. Oyun oynayan biriyseniz Linux'un desteklediği oyunlara bakmanızda fayda var sonra yükledikten sonra pişman olmayın.

Linux'un birçok dağıtımı var, çeşidi yani. Linux dağıtımlarının hepsi birbirine benziyorlar, büyük farklar yok. Oyun oynayan biriyseniz Linux'un desteklediği oyunlara bakmanızda fayda var sonra yükledikten sonra pişman olmayın.
Oyun oynuyorum. Farklı işletim sistemi istememin nedeni normalde 4 GB RAM'im var. Fakat aldığım 2 GB RAM uyumlu olmadığı için çoğu oyunda hata veriyor. Haliyle bazılarında 4 bazılarında 2 ile oynuyorum değişik bir durum :D. Yeni ram alana kadar düşük ram kullanımlı işletim sistemi arıyorum.
Yeni konu açın orada konuşalım.
Burdan devam edebiliriz. Çünkü konular 20 dakika da onaylanıyor :(.

Oyun oynuyorum. Farklı işletim sistemi istememin nedeni normalde 4 GB RAM'im var. Fakat aldığım 2 GB RAM uyumlu olmadığı için çoğu oyunda hata veriyor. Haliyle bazılarında 4 bazılarında 2 ile oynuyorum değişik bir durum :D. Yeni RAM alana kadar düşük RAM kullanımlı işletim sistemi arıyorum.

Buradan devam edebiliriz. Çünkü konular 20 dakika da onaylanıyor :(.

ZorinOS Lite kullanıyorum, 4 GB RAM'ım var RAM kullanımı boşta %20 ortalama.

Çünkü modifiye edilmiş işletim sistemi, verilerinizin başka şahıslar tarafından görülme şansı var.

Böyle bir yalan yok, işletim sistemi sıcaklığınımı arttırdı?
Arkadaşlar merak ettim ReviOS kurmak istiyorum bilgisayara. Performansı daha iyiymiş. Sizce en hafif sürümü ya da en iyi sürümü hangisi? Hangi sürümü kullanmalıyım?

Ben 7, 8 aydır kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım sadece Windows 10 Pro seçeneği var bir de kurulum yaptığında dil İngilizce olarak geliyor onu da değiştrebiliyorsun RAM kullanımı işlemci kullanımı gecikmeler oldukça düşük bilinçli insanların kullandığı bir sistem ben tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı