Revo Uninstaller "Makul" seçeneği her şeyi siler mi?

Darth.Vader

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mustafar
Arkadaşlar, bilgisayarda korsan oyun vardı, silmek istedim. Revo Uninstaller ile silecektim fakat yanlışlıkla "Makul" seçeneğini seçtim. Gene de korsan oyun ile ilgili her şey silinmiş midir? O kadar gerildim ki oyunu tekrar kurup, bu sefer geliştirilmiş seçeneğine tıklayıp silmek istiyorum.

Son düzenleme:
Windows'un uygulama kaldırma sisteminden daha iyi sildiği kesindir fakat kayıt defterinde vb. yerlerde silinmeyen dosyalar kalmıştır. Zaten geliştirilmiş seçeneği de bu işe yarıyor, daha uzun tarıyor ama tam tarıyor. Geliştirilmiş özelliği ile silinecek uygulamadan eser kalmayacak şekilde kurtulabilirsiniz. Kayıt defterinde kalanları, gereksiz alt dosyalarını dahi bulur. Bir şey sileceksen bu uygulama üzerinden daima geliştirilmiş özelliğini kullan, zaman alır ama tam siler. Ama makul de işini görmüştür yine de, sorun olacağını zannetmiyorum.

Windows'un uygulama kaldırma sisteminden daha iyi sildiği kesindir fakat kayıt defterinde vb. yerlerde silinmeyen dosyalar kalmıştır. Zaten geliştirilmiş seçeneği de bu işe yarıyor, daha uzun tarıyor ama tam tarıyor. Geliştirilmiş özelliği ile silinecek uygulamadan eser kalmayacak şekilde kurtulabilirsiniz. Kayıt defterinde kalanları, gereksiz alt dosyalarını dahi bulur. Bir şey sileceksen bu uygulama üzerinden daima geliştirilmiş özelliğini kullan, zaman alır ama tam siler. Ama makul de işini görmüştür yine de, sorun olacağını zannetmiyorum.
Hocam yok, o küçücük bir şey kalsa da bana takıntı yapıyor. Sisteme temiz kurulum yapacağım. Size saçma gelebilir ama dediğim gibi takıntılıyım. Ayrıca çok teşekkür ederim 🙂

Zorla Kaldır seçeneğine o oyunun tam adını yazın ve Geliştirilmiş seçeneğini seçerek tekrar tarayın. Hala kalıntıları bulunan programların artıklarını bulmaya ve kaldırmaya yardımcı olur.

rv.png

Yeni konular

Geri
Yukarı