Revo Uninstaller nasıl silinir?

Beck

Decapat
Revo Uninstaller'ı bilenler bilir. Kaldırdığımız dosyaları kalıntıları ile beraber kaldırmamıza olanak tanıyan çok güzel bir uygulama. Sorun şu ki bu program ile işim bitti ancak bu programı nasıl kaldıracağımdan emin değilim. Çünkü Revo Uninstaller'ında kalıntı bırakmasını istemiyorum.

Denediğim ilk yöntem Revo Uninstaller ile Revo Uninstaller'i kaldırmayı denemek oldu. Bunu denediğimde uygulamanın çalıştığını ve kaldıramayacağını söyledi. Bende iptal ettim ancak uygulamanın artık dosyalarını tarama şeyi açık kalmıştı. Ben de tarattım ve Revo Uninstaller'in bütün Regedit kayıtlarını sildim. Bunu yaptıktan sonra uygulama kapandı haliyle. Windows'un program kaldırma tarafına baktığımda Revo Uninstaller kayboldu. Windows'un klasör arama özelliğini kullanarak Revo Uninstaller'i arttım ve PC'de kalan fiziksel dosyaları da kaldırdım.

Aklımda kalan tek soru programı bildiğimiz şekilde kaldırmadığım için sorun yaratır mı oldu.
Sizce yaratır mı yoksa yapılacak en mantıklı şey bu muydu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Denetim Masası üzerinden kaldırıp basit bir program aracılığıyla Regedit temizliği yapmanız daha iyi olurdu. Ama iş işten geçmiş zaten. Bir sorun olmaz böyle devam edin.

Denetim Masası üzerinden kaldırıp basit bir program aracılığıyla Regedit temizliği yapmanız daha iyi olurdu. Ama iş işten geçmiş zaten. Bir sorun olmaz böyle devam edin.

Sonra o program için de başka program gerekecek diye gider bu liste :D. Ben işim bitince normal şekilde kaldırıyorum, onlarca programı temizleyen programın kalıntıları da kalsın boş verin.

Sonra o program için de başka program gerekecek diye gider bu liste :D. Ben işim bitince normal şekilde kaldırıyorum, onlarca programı temizleyen programın kalıntıları da kalsın boş verin.

Evet orası öyle ama o yüzden dedim ya basit bir programla diye. Bazı işini çok iyi yapan kurulumsuz programlar var onlar kullanılabilir aslında. Veya temizlemeseniz de olur ne kadar bir fark yaratabilir ki zaten? 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı