RevoLand'dan bir şanslı Technopat okuruna Skyrim!

• Konuyu başlatan Mert Ercan
  • Başlangıç Tarihi
Arkadaşlar Just Cause 3 dolar, Skyim ise 7 dolar. Çekilişten çıkmazsa bile gidin satın alın derim. Herkesin alabileceği seviyelerde
Öyle ama param olsa bile kendime ait bir kartım olmadığı için ailem izin vermiyor. Yapacak birşey yok halbuki Alan Wake ve L.A Noire alacaktım.

Biliyorum geçen Deniz Bank'a gidip sordum. Velinizin kartı gerekli onun ek kartı olarak kullanılır falan dedi. O yüzden onuda alamadım.

Biliyorum geçen Deniz Bank'a gidip sordum. Velinizin kartı gerekli onun ek kartı olarak kullanılır falan dedi. O yüzden onuda alamadım.
Payby me kartı için hiçbir belge gerekmez. Velinizede gerek yok başvuru yapın üzretsiz olarak eve yolluyorlar. Hiçbir aylık yıllık ücret talep edilmiyor.
https://card.payby.me/

Ayda sadece 1TL alıyor. Fazla olmaması gerek.

Teşekkürler. PaybyMe alacağım galiba. Hiç para yatırmaya gerek yok. Kontörlü hat gibi.

Oyun çeviri hazır türkçe yamayı yayınlamışken , özellikle de sadece orjinal oyuna uyumlu olarak yayınlanınca dahada önemi artıyor bu oyunun bana göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…