RevoLand'dan bir şanslı Technopat okuruna Skyrim!

• Konuyu başlatan Mert Ercan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 48
  • Görüntüleme 4B
M

Mert Ercan

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar.

Metro LL, Hitman Absolution ve Sleeping Dogs kazandıktan sonra böyle bir şey yapmasaydım olmazdı. :D

Öncelikle Steam yılbaşı indirimlerinin son günü de gelmişken, Oyunceviri.com Skyrim Türkçe yamasını tamamlamışken ve kendime legendary edition almışken bir tane Skyrim de Technopattaki arkadaşlarımdan birine hediye edeyim dedim.

Kurallar:
Aralık 2013 tarihinden önce kayıt olmuş olmanız, en az 50 mesajınız bulunması ve "Oyunu istiyorum" ya da benzeri bir şekilde oyunu istediğinizi konuya mesaj yazarak belirtmelisiniz.

Ödülümüz:
079c144843b1ca29d9f65e6041d594b3.png

Yarışma ne zaman bitecek ve çekiliş nasıl yapılacak?
03.01.2014 tarihinde saat 22:00'da konudaki mesaj sayısını temel alarak random.org üzerinden 2 ila mesaj sayısı arasında rastgele bir sayı seçeceğim ve o sayı kime denk gelirse o kişi kazanmış olacak, 2 kere rastgele sayı oluşturacağım ki bir tane de yedeğimiz olsun. :D

Güncelleme:
2. yani yedek olarak çıkan arkadaşımıza da teselli ikramiyesi olarak bir zamanların efsanesi olan ve şahsen oynarken çok keyif aldığım bir oyun olan Just Cause'u hediye edeceğim. :D

cc1a29cfbfa6bc01d66c4cfbb2a048e3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı