Rezalet Türk Telekom modemi

Telekom markalarının verdiği modemler zaten genellikle kalitesiz ve uyduruk olur. O yüzden 300-400 TL'yi gözden çıkarıp Keenetic, TP-Link gibi markaların modemlerine bakın derim. (Eğer rahat ve keyifli bir internet deneyimi yaşamak istiyorsanız!)
Herhalde Telekom modemini kullanmamız zorunlu. Test attığım TP Link modem bana ait ve Fiber desteği var ama kullanamıyorum. Şu an kendisi Router olarak arka odalara internet veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 35 Mbps internet kullanıyorum sonuçlar aşağıdaki gibi 2.4GHz yazıyor modemde siyah bir modem onuda internette fotoğrafını buldum atayım.
Opera Anlık Görüntü_2020-11-16_161028_www.speedtest.net.png

Opera Anlık Görüntü_2020-11-16_160846_www.google.com.png

Benim hız ve ürün bu. Bence sizinkinin sorunu başka müşteri hizmetlerini arayın ve görüşün en geç 3 iş günü içerisinde evinize personel gönderilir diye biliyorum.

Aynı modemin 2.4 Ghz sinden 70 - 80 mbps , 5 Ghz den 90 - 100 mbps alıyorum . Tabi modemin yanındayken
Aynı modemin 2.4 Ghz sinden 70 - 80 mbps , 5 Ghz den 90 - 100 mbps alıyorum . Tabi modemin yanındayken. Hız testi yaptığın sunucuyu değiştirirsen belki daha iyi sonuç alabilirsin.
Aynı modemin 2.4 Ghz sinden 70 - 80 mbps , 5 Ghz den 90 - 100 mbps alıyorum . Tabi modemin yanındayken. Hız testi yaptığın sunucuyu değiştirirsen belki daha iyi sonuç alabilirsin.

Bizimde birkaç yıl önce 24 Mbps hızlı paketimizi 12 hızında veren modemimiz vardı. Babam müşteri hizmetleri ile iptal edeceğim falan deyince bunlar bir modem getirdiler. 5. yılına girecek 36 Mbps internet yaptık hala ful hızı veriyor. Türk Telekom'a böyle demek gerekiyormuş demek ki :D

Geri
Yukarı