RGB 2x8GB RAM Önerisi

Venusse

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, şu anda kullanıyor olduğum Crucial Ballistix 8 GB RAM'ı satıp yerine RGB 2x8GB RAM almayı düşünüyorum. RAM değerleri 3000MHz olsa yeterli çünkü anakart modelim H410MH 2933MHz. Yine de fiyat 900TL'nin üzerine çıkmadığı sürece 3200MHz tavsiye edebilirsiniz. İleride anakart yükseltme durumum olabilir.
Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Ek: Lütfen RGB'siz modelleri atmayınız. RGB'siz modellerle alakalı olumlu fikirlerinizi belirtebilirsiniz belki benim de fikrim değişir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, şu anda kullanıyor olduğum Crucial Ballistix 8 GB RAM'ı satıp yerine RGB 2x8GB RAM almayı düşünüyorum. RAM değerleri 3000MHz olsa yeterli çünkü anakart modelim H410MH 2933MHz. Yine de fiyat 900TL'nin üzerine çıkmadığı sürece 3200MHz tavsiye edebilirsiniz. İleride anakart yükseltme durumum olabilir.
Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Ek: Lütfen RGB'siz modelleri atmayınız. RGB'siz modellerle alakalı olumlu fikirlerinizi belirtebilirsiniz belki benim de fikrim değişir.

2 yıldır kullanıyorum memnunum.

Arkadaşın attığı caorsair RAM'lar de çok iyi alternatif olarak PNY bakabilirsin hocam.

Evet Corsair'in ramleri baya iyi olduğu söyleniyor iCue 4 teknoloji denen birşey varmış galiba PNY'de destekliyor mu pek anlamadım zaten yeni öğrendim ne olduğunu. Hangisi daha hızlı çalışır ikisinden birini alıcağım.

Bence Corsair'den şaşma.

Yeni konular

Geri
Yukarı