RGB Egzoz fan önerisi

AsakaXenshi

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Cpu: AMD Ryzen 5 5600X / Gpu: SAPPHIRE Nitro Plus 6700 XT / Ram: CORSAIR Vengeance RGB Pro 16 GB CL16 3600Mhz / MotherBoard: GIGABYTE UD X570 / Psu: SHARKOON ShpV2 650w
Merhaba, egzoz fan bakıyorum kaliteli bir şey olabilir lakin 1 adet lazım. Tavsiye edeceğiniz bir şeyler var mı? Hem ses, hem RGB, hem soğutma konusunda iyi bir şey istiyorum. Kısacası kaliteli fan bakıyorum.

Coolermaster h500 kasamın egzozuna alacağım stok fanı yerine değiştirmek istiyorum. Normal şartlarda sıvı soğutmada alacaktım ama R5 3600X için değmez diye düşünüyorum.

İşlemci içinse kule tipi soğutucu alın hocam.
Yok onu harici söyledim konu açmamak için. Egzoz fan bakıyorum bir tane h500 kasam var rgb olsun diye dedim egzoz fanı.

Coolermaster h500 kasamın egzozuna alacağım stok fanı yerine değiştirmek istiyorum. Normal şartlarda sıvı soğutmada alacaktım ama R5 3600X için değmez diye düşünüyorum.
Aynen değmez o işlemci için masrafa girmeye, Saloowen'in dediği gibi kule tipi hava soğutma daha iyi ama alırken boyutlarına dikkat edin.

Egzoz fanı alacağınız için CFM değeri yüksek bir fan lazım size o yüzden yine daha önce önerilen bu modeli tavsiye ederim. RGB'nin çalışması için anakartanızda RGB Header olduğundan emin olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı