RGB egzoz fan önerisi

Rev3nge

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ASUS Aura Sync ile uyumlu olacak, RGB exhaust fan arıyorum ve aldığım fanı CHA_FAN pinine takarsam RGB'si yanar mı?

23B062AC-C544-4DA2-9DCC-F202C01B43F6.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
kasanız h500m bu kasa bendede var cok cok cok guzel olmasına ragmen tek eksıgı arkadakı 140mm fanın rgb sız olması bende suanda bu şekilde kullanıyorum.yıne coolermaster 140mm rgb modellere bakabılırsınız. Nacizhane tavsiyem 120mm takmayın.
birde kasanız duvar kısmına cok yakın. Daha temız bır hava akışi ıcın eger ımkan varsa yer varsa öne dogru cekınız

Lafımı mazur görün, RGB olayı giderek takıntı haline gelmeye başlamadı mı?
estağfurullah ne demek, ufaklıktan beri pc'ye karşı bir hastalığım var, abimin 20-30 bin lira civari bir sistemi var içi dışı rgb müziğe uyarlı yapıyor çok hoş bir görüntü çıkıyor ortaya. biraz ondan özenip bir sistem yapma hayalim oldu aslında. durum bundan ibaret
kasanız h500m bu kasa bendede var cok cok cok guzel olmasına ragmen tek eksıgı arkadakı 140mm fanın rgb sız olması bende suanda bu şekilde kullanıyorum.yıne coolermaster 140mm rgb modellere bakabılırsınız. Nacizhane tavsiyem 120mm takmayın.
birde kasanız duvar kısmına cok yakın. Daha temız bır hava akışi ıcın eger ımkan varsa yer varsa öne dogru cekınız
bu rgb exhaust fan aldığım zaman nereye bağlasam hem fan döner hemde rgbsi yanar?
bu h500p, anakartımda ARGB girişi olmadığı için H500P 'RGB' pleksi kapaklı olan modelini aldım, mesh modeli yoktu stoklarda

Fanın dönmesi için anakarta bağlıcaksın. RGB ise kasanda RGB kontrol ünitesi olması lazım. Kasanın arka kapağında bir yerdedir. Bu arada muziğe duyarlı RGB olayı corsair yazılımı ve fanlarıyla yapılabiliyor. Cooler master hakkında bilgim yok.

Geri
Yukarı