RGB Fanları Aura Sync ile Renk Ayarlama

Deassis

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.
Benim isteğim ilk videodaki gibi rengarenk olarak ayarlayabilmek ama maalesef Aura Sync ile bunları ayarlayamıyorum.
2. videoda Auro Sync ile ayarlı şekilde olan renkler var.
1.Videodaki gibi ayarlama ihtimalim var mı acaba varsa nasıl ayarlamam gerekli yardımcı olursanız sevinirim.
Anakart: ASUS TUF-B450-PLUS-Gaming.

1.Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2.Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu menüden ayarlayabiliyor olman gerek diye düşünüyorum. Soldaki seçenekler arasında geçiş yapıp o videodaki istediğin modu bulman yeter herhalde.

Dosya Ekleri

• spe067bysqs21.png
    spe067bysqs21.png
    148,7 KB · Görüntüleme: 1.594
Hocam aynı anakart bende var. Ancak işlemci v.s olmadığı için bilemiyorum şu an. ASUS'un fan kontrol yazılımı var mı? Ayrıca, fanlar Aura'yı destekliyor mu?
Destekliyor hocam sıkıntım yok.

Şu menüden ayarlayabiliyor olman gerek diye düşünüyorum. Soldaki seçenekler arasında geçiş yapıp o videodaki istediğin modu bulman yeter herhalde.
Bu menüden hepsini kurcaladım ama maalesef o modlara ulaşamadım her türlüsü mevcut ama o istediğimiz şekilde mevcut değil maalesef her renk yapabilmemize rağmen ay anda birden fazla renk yakamıyoruz program ile.

Fan kablolarını kontrol edin fanın bir adet güç için bir de RGP kontrol için soketi olması gerekiyor. Tek soketse kontrol edemezsiniz 2 soket varsa RGP soketi anakarta takıp kontrol edebilirsin.

Hocam RGB kontrol soketide mevcut. Çoğaltıcı ile beraber resimlerde göründüğü gibi taktım ama sıvı soğutma çalışıyor. İstediğim gibi RAM'lerde aynı şekilde maalesef anakartın aura Sync programı ile o şekilde deseni bulunmuyor ya da ben göremedim maalesef :(

Dosya Ekleri

• IMG_0150.JPG
    IMG_0150.JPG
    809,2 KB · Görüntüleme: 1.385
  • IMG_0151.JPG
    IMG_0151.JPG
    1,1 MB · Görüntüleme: 583
  • IMG_0546.JPG
    IMG_0546.JPG
    1,8 MB · Görüntüleme: 505
  • IMG_0548-min.JPG
    IMG_0548-min.JPG
    1,7 MB · Görüntüleme: 1.208
Hocam RGB kontrol soketide mevcut çoğaltıcı ile beraber resimlerde göründüğü gibi taktım ama sıvı soğutma çalışıyor istediğim gibi RAM'lerde aynı şekilde maalesef anakartın aura Sync programı ile o şekilde deseni bulunmuyor ya da ben göremedim maalesef :(
Hocam senkron RGB için kasanın, PSU'nun, anakart'ın ve soğutucunun RGB fanlarını anakart'ın neresine takıyorsun. Güç bağlantısını nereye takıyorsun.

Hocam senkron RGB için kasanın, PSU'nun, anakart'ın ve soğutucunun RGB fanlarını anakart'ın neresine takıyorsun. Güç bağlantısını nereye takıyorsun.
Soğutucunun kendi bağlantıları mevcut onlar ayrı kısımda, anakart üzerindeki RGB kısmına da kasanın 3 fanını takıyorum ve auro Sync ile yönetebiliyorum ama ilk videodaki görselliği programında bulamadım maalesef. Bunu öğrenmek istiyorum. Çok çeşit mevcut nefes alma sabit yanma gibi özelliklerde sorun yok. Ama ilk videodaki gibi fanların renklerini ayarlamak istiyorum hocam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı