RGB Fusion 2.0 çalışmıyor

Ressul

Hectopat
Daha fazla  
Gigabyte B450M S2H sahibiyim, RGB Fusion 2.0'ı açmaya çalıştığımda görselde olduğu gibi bir süre kalıyor ve daha sonra program sürekli kendini yeniden başlatmaya çalışıyor ve bu da sistemin anlık olarak donmasına sebep oluyor, format atıp farklı bir Windows sürümü kurup BIOS'u güncellememe rağmen hala aynı sorunu yaşıyorum, yardımcı olabilecek var mı?

1575428454289.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar bende gigabyte h270 hd3 var bende de olmadı
Play store dan uygulaması var onu indirip deneyin oluyor biraz kullandım benim sistem kapalı kasa olduğu için gereksiz görüp kaldırdım

Selamlar bende gigabyte h270 hd3 var bende de olmadı
Play store dan uygulaması var onu indirip deneyin oluyor biraz kullandım benim sistem kapalı kasa olduğu için gereksiz görüp kaldırdım

RGB Fusion olmadan Play Store'dan yüklediğinizi nasıl tanıttınız acab

kardeş microsoft x86 kaldırman lazım onu kaldır program çalışır o kurulu olduğu için çakışma yaşanıyor o çakışma programı engelemeye sebeb oluyor
Gigabyte B450M S2H sahibiyim, RGB Fusion 2.0'ı açmaya çalıştığımda görselde olduğu gibi bir süre kalıyor ve daha sonra program sürekli kendini yeniden başlatmaya çalışıyor ve bu da sistemin anlık olarak donmasına sebep oluyor, format atıp farklı bir Windows sürümü kurup BIOS'u güncellememe rağmen hala aynı sorunu yaşıyorum, yardımcı olabilecek var mı?

Eki Görüntüle 468500
Kardeş Microsoft visual x86 kaldırman lazım onu kaldır programı öyle dene Çalışır Çalıştığı Zaman msj atarmısın bana

Yeni konular

Geri
Yukarı