RGB Kasa fanı önerisi

Çok bir sayı değil bütçene uygun bu var.
Pahalı geldi bana nedense. Bu ürünün değerleri daha iyi.

Pahalı geldi bana nedense. Bu ürünün değerleri daha iyi.

Doğru ama Corsair'inde farklı özellikleri var mesela o attığınız set 1 düğme ile sınırlı sayıda mod yapılıyor ama benim attığımı anakarta bağlayıp iCUE üzerinden 160000x6 farklı animasyon yabailir.
Ya bütçe çok önemli değil Corsair LL120 gibi bir fana 300 lira vermek koyuyor insana.

Teşekkürler hocam katkılarınız için kullanan birisinin yorumunu görmek mutlu etti.

Hocam bütçe varsa benim attığımı yoksa, başağıdaki;

Ama ben Corsair öneririm.
Ya bütçe çok önemli değil Corsair LL120 gibi bir fana 300 lira vermek koyuyor insana.

Teşekkürler hocam katkılarınız için kullanan birisinin yorumunu görmek mutlu etti.

Bu arada Node Controller ve Node Pro 3 şerit LED ve 3 LL120 white kullanıyorum ve artısını çok gördüğüm için tavsiye ettim.

Hayır Cooler Master ARGB bir fan yazılımla kontrol ediliyor benim bildiğim modart kanalında öyle deniliyordu benim için animasyon çok önemli değil parlak olsun yeter.

Hayır Cooler Master ARGB bir fan yazılımla kontrol ediliyor benim bildiğim modart kanalında öyle deniliyordu benim için animasyon çok önemli değil parlak olsun yeter.
Evet ediliyor, isterseniz video veya fotoğraf atabilirim.
Ediliyor doğru ama set içinden çıkan değil ayrıca bir kontrolcü alman gerekiyor.

Bütçe yoksa stickel alınabilir güzel marka oda.
Kasanınkini kullanabiliyorsun, ben MAG 100R'ın kontrolcüne bağladım örneğin.

Geri
Yukarı