RGB Kasa fanı önerisi

MertDogan94

Kilopat
Yer
Kocaeli
Selamlar.
300-350 TL'ye kadar RGB Kasa fanı önerisine açığım dostlar. Paket halinde olursa iyi olur hatta 3'lü paket tercihim :)

Thermaltake şu bulduğum 3'lü paket hakkında ne dersiniz? Radyatör fanı yazıyor ama farkı nedir normal fanlardan?
Birini egzoz, diğer 2'sini üste takmayı düşünüyorum. Veya 2'sini üste, diğerini de kasanın önüne takabilirim.
Kasam Phanteks P350X.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartta RGB girişi var mı? Yoksa kontrolcülü mü kullanacaksın eğer giriş yok kontrolcü lazım dersen imzamdaki incelemeyi inceleyebilirim 150 lira civarında şuan.

4 pin RGB girişim var. Asus Aura Sync'li olsa da olur, olmasa da olur. Kontrolcü de olur, olmasa da olur hiç fark etmez. Aigo RGB fanlarını daha önce görmüştüm çok da hoşuma gidiyor açıkçası. Türkiye'de satan var mı yoksa aliexpressten mi almak lazım? ev adresine direkt gelir mi diye de tereddütteyim açıkçası.

4 pin RGB girişim var. Asus Aura Sync'li olsa da olur, olmasa da olur. Kontrolcü de olur, olmasa da olur hiç fark etmez. Aigo RGB fanlarını daha önce görmüştüm çok da hoşuma gidiyor açıkçası. Türkiye'de satan var mı yoksa aliexpressten mi almak lazım? ev adresine direkt gelir mi diye de tereddütteyim açıkçası.
Itopya sitesinde satiliyor.
Ayni zamanda 5 fanli olan paketi de mevcut bu sitede.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı