RGB klavye nedir ve model önerisi

M400 ü ben kullanmadım ancak çok kaliteli bir klavye olduğunu biliyorum. Siz deneyimlerinizi aktarır mısınız?

Ayrıca yakın bir zamanda almayı da düşünüyorum.

Fiziksel olarak tuşlara basımı algılama süresi iyi. Fiziksel olarak tek eksisi kenarlarının kapalı olması temizleme olayı o yüzden biraz işkence olabiliyor. Yazılımsal olarakta uygulama üzerinden klavyeye bir çok fonksiyon ekleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için inceleme videosunu izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu fiyat aralığında alabileceğin RGB aydınlatmalı iki model bunlar. Benim tavsiyem "Sharkoon Skiller Mech SGK3". Yaşav yavaş herkese şu Sharkoon markasını öğreteceğim :D Diğer model Trust GXT890 Cada ama Sharkoon varken tavsiye etmem.

366211

366212

Öncelikle önerileriniz için teşekkürler
RGB delisi değilim ve hayatımda önceden de hiç kullanmadım fakat her insan gibi benim de gözüm ilk ona kaydı
İllaki bilmem kaç tane renk olmasına gerek yok ama en azından 2 3 renk arasında seçim veya efekt de olsa fena olmaz

Ve ilk tercihim de tabiki mechanic klavye olması

Şahsen ben RGB takıntılı olmadığımdan dolayı Steelseries Apex M400 aldım ve gayette memnunum. Tabi bu kişiden kişiye değişen bir durum. Herkesin zevki ayrıdır. Ama ben illa ki RGB olmasını istiyorum ve sağlam olursa da güzel olur derseniz:
Corsair K55 RGB
Cooler Master Masterkeys Lite L (Apex M400 almadan önce kullandığım yarı mekanik bir klavyedir.)
Modellerini tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı