RGB Klavye ve RGB Mouse Önerisi

Mouse olarak Corsair Harpoon aldım arkadaşlar. Deneyimlerimi yazarım. Henüz elime ulaşmadı. Tavsiyeler için sağolun. Mouse geldikten bir süre sonra da klavye olarak K55 almayı düşünüyorum inşallah tekrar bu markadan ötürü üzülmem.
Corsair Harpoon tercih ettim arkadaşlar. Avuç içi kısmına gelen bölüm biraz yüksek ama zamanla alışırım diye düşünüyorum. 20-30 liralık bir mouse kullanıyordum ergonomik olarak ele oturuyordu ya da ben ona alıştığım için öyle hissediyordum. Şu an hala alışma sürecindeyim. Mouse için arayüz programı, DPI ayarı ve her zeminde çalışıyor olması güzel olmuş. RGB aydınlatma mouse' u kullanırken gözükmüyor avucunuzun içinde kaldığından. Yani yan taraflara ya da alt kısıma da eklense daha hoş bi görüntü olurmuş ama bu şekilde de fena sayılmaz. Mouse hissiyatı iyi. Ele oturma açısından Logitech G102 modelinde aklım kalmadı desem yalan söylemiş olurum sanırım. Deneme fırsatım olmadığı için buna yöneldim. Buna ek olarak bir de RGB klavye eklemeyi düşünüyorum. Büyük ihtimal yine Corsair K55 modelini tercih ederim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı