RGB kulaklık önerisi

.
Niçin RGB istiyorsunuz? RGB olmayan çok güzel kulaklıklar var.

Katılıyorum 2katı performans alacağı kulaklıklar var ama parasını ışığa ödeyecek yazık.

.

Katılıyorum 2 katı performans alacağı kulaklıklar var ama parasını ışığa ödeyecek yazık.

Zaten taktığında ışığı da göremeyecek ki, ekstra bir faydası olsa tamam ama o da yok ki.

@sametaltınay0102 Hocam giriş seviye oyuncu kulaklıklarına pek ilgim yok bu yüzden bilgim de az. Size önerim şu sayfadan yorumlara vs. bakıp tercihinizi yapmanız. Çünkü ben olsam öyle yapardım.

Düzgün atamadıysam da mevzu şöyle; Gaming Kulaklık bölümüne girip çok satanlara göre sıralıyoruz.
Sekme sekme bütçenize uygun ve tipini sevdiğiniz kulaklıkları açınız. Sonrasında yorumlara bakınız kaç puan almış millet ne kadar sevmiş vs. Sonrasında o kulaklığı ismi ile Google'da aratarak incelemelerini (varsa) izleyiniz okuyunuz ve kararınızı veriniz.

Bildiğim ve önerilen bir kulaklık var o da Gamepower Medusa. Gerisi size kalmış.

Kendime 200 TL bütçe ile RGB oyuncu kulaklığı arıyorum, önerileriniz nelerdir?
Not: RGB olması şart. :D

www.incehesap.com

Gamepower Warlord Siyah 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık - incehesap.com
Gamepower Warlord Siyah 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık en uygun fiyatla incehesap.com'da
www.incehesap.com
www.incehesap.com

www.incehesap.com

Gamepower Luna Kırmızı 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık - incehesap.com
Gamepower Luna Kırmızı 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık en uygun fiyatla incehesap.com'da
www.incehesap.com
www.incehesap.com
siyahı daha iyi

m.n11.com

Rampage Styles Usb 7.1 Version Rgb Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık - n11.com
Rampage Styles Usb 7.1 Version Rgb Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık 183,90 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Rampage Kulaklık fiyatı Bilgisayar kategorisinde.
m.n11.com
m.n11.com

https://www.hepsiburada.com/gameboo...ligi-gb-h8-p-HBV00000HIBXL?magaza=Hepsiburada
https://www.hepsiburada.com/gameboo...siyah-oyuncu-kulakligi-gb-h03-pm-HB00000PSSLU
bende alıcam daha seçemedim bunlar iyidir bu sitelerden alma daha ucuz satan var bende luna ve gamebooster modelleri arasında kaldım mesaj olarak hangisini beğendiğini atarsan sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı