RGB LED ampul önerisi

c0juk

Decapat
Yer
Izmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Islemci:AMD Ryzen™5 7600X
Anakart:GIGABYTE B650M DS3H
Ram:XPG 32GB (2x16GB) Lancer Siyah DDR5 6000MHz CL40
Kasa/PSU:XIGMATEK COCKPIT X-POWER 700W 80PLUS
Ekran Karti:ZOTAC GeForce RTX 4070 TWIN EDGE OC
Sivi Sogutma:COOLER MASTER MASTERLIQUID ML240L V2
SSD:CRUCIAL P3 1TB
Meslek
Ogrenci
Selam herkese odama güzel F/P RGB LED ampul almak istiyorum. Philips ile diğerleri arasındaki fark cok fazla. O yüzden Max 450 500 TL'ye guzel bir ampul önerir misiniz? Teşekkürler.

Hocam teşekkürler. Bunlardan hangisi böyle kasa ışıkları gibi rengarenk oluyor? Tek renk olan istemiyorum böyle rgb sürekli değişenler hangisi? Ayrıca takacağım oda 15 17 mt kare civarı. Hangisi en iyisi olur.

Bu daha uygun olur gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pardon yanlış link, düzelttim

Bu daha uygun olur gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Pardon yanlış link, düzelttim
Dediğim gibi çalışıyor ise videoyu izleyip alıyorum. Teşekkürler hocam.

Bu daha uygun olur gibi.

Pardon yanlış link, düzelttim.

Hocam bulamadim daha dogrusu fark edemedim sanirsam. RGB rengarenk surekli degistiren modu yok mu? Ayrica aradaki fiyat farki sorun degil Xiaomi alsam daha iyi olur mu? Ve o dedigim mod var mi?

Son düzenleme:
Dediğim gibi çalışıyor ise videoyu izleyip alıyorum. Teşekkürler hocam.

Hocam bulamadim daha dogrusu fark edemedim sanirsam. RGB rengarenk surekli degistiren modu yok mu? Ayrica aradaki fiyat farki sorun degil Xiaomi alsam daha iyi olur mu? Ve o dedigim mod var mi?

O zaman bunu tercih edebilirsiniz. Kusura bakmayın ben galiba L530 modeli ile karıştırdım. L530E modelinde de renk değiştirme özelliği var ama bilgisayardakiler kadar çok özellik yok. Yeelight Xiaomi tarafından üretiliyor bilginiz olsun.

O zaman bunu tercih edebilirsiniz. Kusura bakmayın ben galiba L530 modeli ile karıştırdım. L530E modelinde de renk değiştirme özelliği var ama bilgisayardakiler kadar çok özellik yok. Yeelight Xiaomi tarafından üretiliyor bilginiz olsun.
Tesekkurler hocam. Bunu alip odayi iyice diskoya cevirme vakti geldi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı