RGB LED ŞERİT TAVSİYESİ

Hocam küçücük uzunluktaki şeridi bile çok pahalı, bir masanın arkasını kaplamaya çalışırsa hem kendi emeği gider hem parası. Onun yerine Philips Hue Akıllı Led Şerit 2 Mt.: Amazon.com.tr alsa aynı hatta daha ucuza gelir belki.

Merhaba, aşağıdaki ürüne bakabilirsiniz.
Triline Tv Arkası Uzaktan Kumandalı Rgb Led Şerit Aydınlatma Seti - n11.com Bununla sizin attığınız arasındaki fark sadece Bluetooth olması mı? Rainbow efekti ikisinde de var mı?
Malum gündemlerden ötürü oradan alışveriş yapmak istemiyorum :D

Google da 5050 led şerit diye arattır, Hazır kontrolcü ile satılan setler var. 50-60 tl bandında bulabilirsin. Ben bu ürünü kullanıyorum. Beyaz renk dahil veriyor. RGB LED ŞERİT SET. Bu arada kalitesiz RGB'ler mevcut piyasada, Onlar ile her rengi alamazsınız. Ben masamın altında ve asus auro sync ile kullanıyorum.

Amazon TR’de sadece uzatma kablosu 132₺😅 genişletme paketi vs. 300++₺ açıkçası o kadar bütçe ayırmak istemiyorum.

Hem kaliteli hem adreslenebilir bir LED bulmak imkansız ucuza. Standart 35 40 TL'ye satılan 5 M.2 olan RGB LED'lerden alabilirsiniz.

Ben Aliexpress'ten almıştım. 25 TL gibi bir fiyatı vardı geçen yıl(gelince 7 TL vergi ödedim). Ürün 2 metre RGB ve kumandalı geldi. Hem USB olarak kullanılabiliyordu hem de anakarta RGB soketinden bağlanabiliyordu. Şerit LED veya RGB LED yazarak aratmıştım sanırım. Ayrıca kullanacağın kadarını kullanıp kalan kısmı kesebiliyorsun ve çalışmasında problem olmuyor nokta nokta kesebileceğin bölümler var her 15-20 cm şeritte.

Ben Aliexpress'ten almıştım. 25 TL gibi bir fiyatı vardı geçen yıl(gelince 7 TL vergi ödedim). Ürün 2 metre RGB ve kumandalı geldi. Hem USB olarak kullanılabiliyordu hem de anakarta RGB soketinden bağlanabiliyordu. Şerit LED veya RGB LED yazarak aratmıştım sanırım. Ayrıca kullanacağın kadarını kullanıp kalan kısmı kesebiliyorsun ve çalışmasında problem olmuyor nokta nokta kesebileceğin bölümler var her 15-20 cm şeritte.
Evet, mesajlarda sağolsun birisi daha önerdi ama malumunuz dünya gündemi virüsten geçilmiyor. O yüzden ister istemez endişe ediyorum ve o riske girmek istemediğimden TR pazarına bakıyorum.

Evet, mesajlarda sağ olsun birisi daha önerdi ama malumunuz dünya gündemi virüsten geçilmiyor. O yüzden ister istemez endişe ediyorum ve o riske girmek istemediğimden TR pazarına bakıyorum.

Bu konuda açıklama yapıldı. Paket size en erken 10-15 günde ulaşacak zaten ve bu sürede virüsün o paket içerisinde kalabilme ihtimali bulunmuyor. Sadece virüs yüzünden tercih etmiyorsanız düşünceniz yanlış.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı