RGB LED Takıntısı

FantastikTürk

Megapat
Makaleler
7
RGB takıntısı olan var mı? Tek ben miyim yoksa bu forumda? Hep kasanın dış görünüşüne önem vermişimdir ama diğerleri 4000TL'ye PC toplayıp Galax gibi tasarım yoksunu bir marka alıyorlar :D Ben bile üzülüyorum buna :D Örneğin bu güzel bir sistem değil:

123.JPG

Ama bu sistem benden tasarımda 10 üzerinden 10 aldı:

1231.JPG

Anlayacağınız sadece RGB takıntısı değil bu görünüş takıntısı da denebilir :D Beyaz temalı böyle sistemler çok hoş duruyor. Ancak hem böyle bir sistem toplamak ülkemizde tuzlu hem de böyle bir PC toplamak dahi tuzlu :( Bir de görünüş takıntınız varsa ama PC'niz yoksa daha beter.
Hadi böyle takıntısı olanlar gelsin sarılalım :D Takıntısı olup tanımayanlar tanışsın :D
Dipnot: Bu sistem de benden 0 puan alır:

12312.jpg

Ama @Asım Demir hocamızın bu sistemi 10 üzerinden 9 aldı benden :D
123123.png

Dipnot: 1 puanı kırmızı fandan kırdım :D

Fakirim, benimde olmuyor. :D
Gel sarılalım :D
"ıŞıQlI mIşIkLı moruq" demeyeceğim :ROFL:. Bu takıntı bende de varda yapmayın hocam bu sisteme, çok şık (bence).
Eki Görüntüle 273429
Yok hocam ya neresi şık. Diğer beyaz temalı sistem buna bin basar. Aslında bu da 0 puan almaz çok uğraşılmış 5 puan alabilir :D
  • Düşük alır benden çünkü kasa hoş değil. Özellikle o HDD bölmeleri çok çirkin duruyor.
  • PSU açıkta. Keşke PSU gizleme bölmesi olsaydı.
  • Ayrıca kasa çok kötü.
  • Son olarak bembeyaz bir sistem hoş değil. Temperli hafif karartılmış siyah-beyaz temalı sistemler daha güzel.

Benim LED takıntım yok ama aldığım 5 üründen ikisi elbet LED'li olur :) Bileşen seçimimde RGB LED veya düz LED'i kıstas olarak bile koymuyorum bak :) Ama olursa da fena olmuyor tabii ki de :) Ben F/P durumuna bakarak alırım bir bileşeni genelde :) Güçlü olsun yeter.

Fotoğraflara gelecek olursak, en çok beğendiğim sistem, @Asım Demir'in sistemi oldu. :)

Gel sarılalım :D

Yok hocam ya neresi şık. Diğer beyaz temalı sistem buna bin basar. Aslında bu da 0 puan almaz çok uğraşılmış 5 puan alabilir :D
Ona laf yok, o sitem gayet güzel. Tabii herkesin göz zevki farklı kimisi esmer sever kimisi sarışın (konu farklı yerlere gidiyor). Zaten @Asım Demir 'in sitemine söz yok o da gayet güzel. :D

Ahahahahaha teşekkürler :D
Ancak Adıyaman'da yaşayınca böyle oluyor. Hiç bir yerde düzgün bir sistem görmedim. Profesyonel şekilde toplanmış bir sistem görmedim. En azından ben görmedim. Umarım bir dahaki yaza toplarım da sonunda benim de bir sistemim olmuş olur :puro::kararsız:(y):neo::redface:

Dipnot : 5 tane RGB fan da alamam aslında :D :( En azından PC almadığım sürece alamam. 5 RGB fan ne kadar haberin var mı :D?

Geri
Yukarı