RGB LED tavsiyesi

reddline

Hectopat
Makaleler
18
İnternette şerit LED olarak araştırma yaptım ama internettekilere hiç benzemiyor.

Sanırım bu cümle yanlış oldu ya da ben anlayamadım.
Ev tipi kullanım ve dış mekan kullanımı olmak üzere şerit LED'ler kategorilere ayrılmaktadır.
Ev tipi kullanım amaçlı üretilen şerit LED'ler göz yormazlar, fazla enerji tüketmezler ve böylelikle çok ısınmazlar.
İnternette satılan çoğu RGB LED ev tipi kullanım içindir.
Bu televizyon arkası için kullanılan bir şerit LED olduğu için dekoratif çözümlerde daha güzel oluyor. Benim tavsiyem bu tarz ürünleri satın almanız yönünde olacaktır.

Sanırım bu cümle yanlış oldu ya da ben anlayamadım.
Ev tipi kullanım ve dış mekan kullanımı olmak üzere şerit LED'ler kategorilere ayrılmaktadır.
Ev tipi kullanım amaçlı üretilen şerit LED'ler göz yormazlar, fazla enerji tüketmezler ve böylelikle çok ısınmazlar.
İnternette satılan çoğu RGB LED ev tipi kullanım içindir.
Bu televizyon arkası için kullanılan bir şerit LED olduğu için dekoratif çözümlerde daha güzel oluyor. Benim tavsiyem bu tarz ürünleri satın almanız yönünde olacaktır.
Cümleyi ben yazdım ama ben de anlayamadım. :D Yanlış yazmışım. Şerit Led'in nasıl döşendiğini araştırdım yazmak istediğim oydu.

Dostum en iyisi elektrikçiden alman. İnternetten almak her türlü daha pahalıya geliyor. İnanmayıp koçtaş'a gidince fark ettim. İnternetten alınca çoğu kişi adaptör ile ilgili sorun yaşadığını belirtiyor. En azından elektrikçiden alsan muhatap olabileceğin birisi oluyor. Fiyat anlamında da daha ucuza denk geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı