RGB LED Tavsiyesi

@NESTER34 Ben kasanın içine döşeyeceğim. Peki ledi kasanın penceresinin kenarlarına yapıştırdın demi? Açıkçası kasa içini biraz soluk gördüm. Fotoğraftan olabilir veya dediğiniz gibi 1 tanesini çalıştırmadığınızdan olabilir.

4d20f29d1aa3a691c60d15ba7927439c.jpg

Bu şekilde yaptım kapakla uğraşmadım. Direk araya yapıştırdım. İkisi çalışınca görüntü iyi oluyor ve benim pencerem küçük :). 1 metre tam yetmiyor o yüzden sadece belirli bir kısımdan ışık geliyor. İkisini yakınca alt, üst ve yanlar olmak üzere her yerden ışık geldiğinde daha kaliteli duruyor.

iPhone cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Bende de Dark N10 var. Böyle bir şey düşünüyorum. Fiyat makul geldi.

Kasa RGB Işıklandırma (44 Tuşlu Kumanda) - Modifiye Malzemecisi
Site sahibi Emrah bey istenilen ölçülerde RGB led yapabiliyor. Sipariş vermeden önce konuşursanız ona göre yapıp yollar. Ben 30-40-30 cm olarak sipariş etmiştim. Kasanın 3 cephesine konumlandırdım. Bendeki de 44 tuşlu olanını. Geçtiğimiz aylarda satın almıştım. Gayet canlı ve kaliteli bir ürün. Yalnız yapışkanlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bir zaman sonra ledin arkasındaki bant yapıştırdığınız yerden kurtulmayı başarıyor. Çift taraflı bant ile halledilecek bir konu büyük bir sorun olacağını da sanmıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_4226.JPG
    IMG_4226.JPG
    179,3 KB · Görüntüleme: 233
  • IMG_4227.JPG
    IMG_4227.JPG
    162,3 KB · Görüntüleme: 120
  • IMG_4229.JPG
    IMG_4229.JPG
    156,8 KB · Görüntüleme: 120
Kasa RGB Işıklandırma (44 Tuşlu Kumanda) - Modifiye Malzemecisi
Site sahibi Emrah bey istenilen ölçülerde RGB led yapabiliyor. Sipariş vermeden önce konuşursanız ona göre yapıp yollar. Ben 30-40-30 cm olarak sipariş etmiştim. Kasanın 3 cephesine konumlandırdım. Bendeki de 44 tuşlu olanını. Geçtiğimiz aylarda satın almıştım. Gayet canlı ve kaliteli bir ürün. Yalnız yapışkanlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bir zaman sonra ledin arkasındaki bant yapıştırdığınız yerden kurtulmayı başarıyor. Çift taraflı bant ile halledilecek bir konu büyük bir sorun olacağını da sanmıyorum.
Soluk durmuyorsa sıkıntı yok. Ben de almayı düşünüyorum.

Led döşemesini yaptım. Ceza aldığım için yeni paylaşıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Led döşemesini yaptım. Ceza aldığım için yeni paylaşıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yukarıda bahsi geçen ürün ile yaptınız değil mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı