RGB LED'i yakan kontrolcü hangisidir?

e.n.e.s

Kilopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
5
RGB LED'ime kontrolcü alacağım fakat tek renkte yakmasını istemiyorum, aynı RGB klavyelerde ki gibi farklı farklı yanmasını istiyorum. Kullanan varsa modelini söyleyebilir.

Yani şöyle olacak:
Screenshot_2021-11-25-21-21-24-78_893286cdd908a61bf33b4bc1d9b44b3c.jpg

Böyle değil:
Screenshot_2021-11-25-21-22-08-70_893286cdd908a61bf33b4bc1d9b44b3c.jpg

Bu LED'in türüne bağlı mıdır? Ya da sadece kontrolcü ile olabilir mi?

Bende de RGB LED var. Sanırım LED'in kendisiyle alakalı. Çünkü LED'in tamamı tek bir yerden kontrol ediliyor. Ama kumandayla alakalıysa muhtemelen ben de alırım.

Sanırım hem kumandayla hem de LED'le alakalı bir şey. Çünkü Trendyol'dan RGB LED'lere bakarken kumandadaki DIY tuşlarının açıklamasında kendi modunu yarat yazıyor. Fakat kaç tane yoruma baksam hepsinde DIY tuşları çalışmıyor diyorlar. Muhtemelen o tuşlarla istediğin bölüme istediğin rengi verebiliyorsun. Fakat anlamadığın bir şey var. Bendeki kumandada DIY tuşlarına basınca en parlak beyaz renk yanıyor. Belki de işe yarıyordur ama biz nasıl kullanılacağını bilememişizdir.
Evet kumandayla alakalı değil LED'le alakalıymış. Yani dıy tuşları ve ok tuşları sizin dediğiniz magic LED'de işe yarıyormuş. Ama ne işe yarar bilemiyorum. Yani istediğiniz renkleri yapmak için kumanda almanız bir işe yaramaz.

Son düzenleme:
Anladım hocam belki benimki de Magic LED gibi olanlardandır diye düşünmüştüm, sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı