RGB RAM padleri alınır mı?

Bütçe
500

designerworld

Femtopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Video Editörü
Arkadaşlar merhaba, bilgisayar kasamı elimden geldiğinde setuplamaya çalışıyorum. RAM'lerimin soğutucusu gayet iyi ama stok RGB soğutuculu RAM'ler bildiğiniz üzere çok pahalı XPG Red soğutuculu RAM kullanıyorum.
(Xpg, 8Gbx1 3000Mhz Single Ddr4 Red Gammıx: Amazon.com.tr)

Bu RAM'lerde soğutma olarak hiçbir sıkıntım yok, sadece kasamda her şey özelleştirilebilir RGB ışıklandırmaya sahipken RAM'lerim neden olmasın diye kendi kendime soruyorum. Bu RGB soğutucu padler var RAM'ler için bunları aranızda kullananlar var mı? Memnun mu? Bir sıkıntı yaratır mı? Önerileriniz var mı? Merak ediyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunun gibi bir şey mi?

RAM pad nedir? İlk defa duyuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu ramlerdekinden bahsediyor. Hem rgb, hem içinde termal ped var. Yapıştırılıyor.

Arkadaşlar merhaba, bilgisayar kasamı elimden geldiğinde setuplamaya çalışıyorum. RAM'lerimin soğutucusu gayet iyi ama stok RGB soğutuculu RAM'ler bildiğiniz üzere çok pahalı XPG Red soğutuculu RAM kullanıyorum.
(Xpg, 8Gbx1 3000Mhz Single Ddr4 Red Gammıx: Amazon.com.tr)

Bu RAM'lerde soğutma olarak hiçbir sıkıntım yok, sadece kasamda her şey özelleştirilebilir RGB ışıklandırmaya sahipken RAM'lerim neden olmasın diye kendi kendime soruyorum. Bu RGB soğutucu padler var RAM'ler için bunları aranızda kullananlar var mı? Memnun mu? Bir sıkıntı yaratır mı? Önerileriniz var mı? Merak ediyorum. Teşekkürler.

Sadece ışık için bence değmez ama alabilirsiniz sıkıntı yaratmaz.

Bütçen 500 TL mi?
evet
RGB Pad mi RGB Heatsink mi?
bunun ne olduğu hakkında bir fikrim yok pad diye biliyorum
Şunun gibi bir şey mi?

Aynen tam olarak dediklerim bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı