RGB RAM padleri alınır mı?

Bütçe
500
evet

bunun ne olduğu hakkında bir fikrim yok pad diye biliyorum

Aynen tam olarak dediklerim bunlar.
Elindeki RAM leri satıp RGB RAM alsan daha iyi değil mi? Elinde bir tane RAM olduğunu düşünüyorum. Elindeki RAM i minimum 250 TL den sattın. Toplam 750 TL oldu. Bakalım neler var ucuzdan pahalıya;

800 TL ye kadar olan RGB RAM leri attım. Hangisini seçeyim dersen yeni konu aç.

Elindeki RAM'leri satıp RGB RAM alsan daha iyi değil mi? Elinde bir tane RAM olduğunu düşünüyorum. Elindeki RAM'i minimum 250 TL'den sattın. Toplam 750 TL oldu. Bakalım neler var ucuzdan pahalıya;

800 TL'ye kadar olan RGB RAM'leri attım. Hangisini seçeyim dersen yeni konu aç.

elimdeki ram bu 8x2 16 GB var bende adet fiyatı en ucuz 308 TL senin de dediğin gibi ikisini satıp üzerine koyup direkt olarak RGB RAM alabilirim. Çok daha mantıklı geldi elimdeki RAM'lere alıcı bulunca yeni konu açacağım ilginiz için teşekkürler.
Sadece ışık için bence değmez ama alabilirsiniz sıkıntı yaratmaz.

Galiba arkadaşın da önerdiği gibi elimdeki RAM'leri satıp direkt RGB RAM alacağım.

elimdeki ram bu 8x2 16 GB var bende adet fiyatı en ucuz 308 TL senin de dediğin gibi ikisini satıp üzerine koyup direkt olarak RGB RAM alabilirim. Çok daha mantıklı geldi elimdeki RAM'lere alıcı bulunca yeni konu açacağım ilginiz için teşekkürler.
Rica ederim. O soğutucular eski RAM var ise mantıklı olur. Yeni bir RAM in soğutucusunu söküp garanti dışı bırakıp ne olduğu belirsiz bir şey takmak mantısız.

Hocam elimde tam isteğinize uygun ürün var. İlgilenirseniz yardımcı olurum.
Thermaltake Pacific R1 Plus DDR4 RGB

Teşekkürler benim şu an ana kartım hem 2 am slotlu yeni ana kart alacağım ama birkaç ay sonra hem de direkt RGB RAM almaya karar verdim çok teşekkür ederim yine de.
Şu modelin tasarımı çok hoşuma gidiyor, yeni RAM alırken listeye ekleyebilirsiniz:

Gerçekten hoş ve elit gözüküyorlar listeme ekledim peki 3000 mghz mi almalıyım yani şu an kullandığım RAM'ler 3200 mghz.

Yeni konular

Geri
Yukarı