RGB'ler ne kadar elektrik harcar?

lychnobite06

Femtopat
Daha fazla  
Kasada bulunan 4 adet fanın LED'leri, mouse ve klavyenin LED'lerinin sizce aylık elektrik faturasına ne kadar yansıması olur?

Bu arada farklı bir konu açmak istemedim yeni kasa aldım ve LED'leri kapatma düğmesini kasaya eklememişler bu LED'leri nasıl kapatırım bilgisi olan var mı?

Ledden lede değişir. Belleklerin üzerindeki XPG D41 diyelim. 1.1w yakar saat başına. 1.1x12 = 13.2W saatlik bir bellek modülü için.

Elinizdeki ledlerin +- playına göre de 8-10tl'lik bir elektrik faturasına yansıma olur diye düşünüyorum.
24 saat çalışması ile.

RGB modu değiştirme düğmesine uzun basma ile kapanıyor olabilir, bi deneyin.
bahsettiğiniz düğme yok hocam sadece power ve restart düğmesi var

Ledden lede değişir. Belleklerin üzerindeki XPG D41 diyelim. 1.1w yakar saat başına. 1.1x12 = 13.2W saatlik bir bellek modülü için.

Elinizdeki ledlerin +- playına göre de 8-10tl'lik bir elektrik fatura

Elinizdeki ledlerin +- playına göre de 8-10tl'lik bir elektrik faturasına yansıma olur diye düşünüyorum.
24 saat çalışması ile.

a yansıma olur diye düşünüyorum.
24 saat çalışması ile.
Çokta bir etkisi yokmuş o zaman bilgisayar günde ortalama 5 saat açık oluyor

Kasanın içinde bi yerde kontrolcü yok mu? LED'ler sabit renk mi?
ledler sabit renk
kasanın içinde pinlere takılmış bazı kablolar var ama ledler ve güç pini aynı kabloda yani o kabloyu söktüğümde hem kasa açılmıyor hemde ledler taktığımda ise ikisi aynı anda açılıyor:(

güncel

ledler sabit renk
kasanın içinde pinlere takılmış bazı kablolar var ama ledler ve güç pini aynı kabloda yani o kabloyu söktüğümde hem kasa açılmıyor hemde ledler taktığımda ise ikisi aynı anda açılıyor:(

konuyu çöpe taşıyabilirsiniz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı