RGSC web sitesi erişim ve GTA V Online sorunu

osan1

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,
Rockstar Games Social Club websitesine, Launcher'ı indirmek için girmeye çalıştığımda 1. fotoğraftaki sorunla karşılaştım. Ardından arkadaşımdan dosya transferi ile Launcher'ı alıp kurdum. Launcher'ı kurduktan sonra websitesine giriş yapabildim ama bu sefer 2. ve 3. fotoğraflardaki sorunlar ile karşılaştım. Ardından Launcher'a baktım, Launcher'da da websitesindeki fotoğraf ikon vs sorunu ile karşılaştım ama asıl problem oyunu başlattığımda direkt offline başlatıyor ve Online geçilmiyor. Birçok yerden çözümünü bulmaya çalıştım, ne kadarını denediysem hiçbiri olmadı. Başka bir kişinin aynı sorunlar ile karşılaştığına rastlamadım. Bir çözümü var mıdır?

Adsız5.png

Adsız.png

Adsız1.png

Adsız2.png

Adsız4.png

Tekrar merhaba, sorunu çözdüm.Launcherı VPN kullanarak indiriyoruz ve kuruyoruz.Online modu için ise windows vpn hizmetini kullanıyoruz.VPN ile online girdikten sonra tüm vpnleri kapatabiliriz.Sorun genelde yeni hesaplarda olabilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı