RGX Vandal vs Gaia Vandal

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hocam bir süredir ikisinden biri mağzaya düşse de alsam diyordum RGX düştü ama çok arada kaldım alınır mı? Yoksa Gaia mı beklenir ikisi de çok iyi skinler. Gaia biraz daha önde geliyor benim için ama atış sesi çok sert acaba bir süre sonra yorar mı diye de düşünmüyor değilim RGX o konuda tam ideal ne çok sert ne çok yumuşak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bir süredir ikisinden biri mağzaya düşse de alsam diyordum rgx düştü ama çok arada kaldım alınır mı? Yoksa gaia mı beklenir ikisi de çok iyi skinler. Gaia biraz daha önde geliyor benim için ama atış sesi çok sert acaba bir süre sonra yorar mı diye de düşünmüyor değilim rgx o konuda tam ideal ne çok sert ne çok yumuşak.

Hocam rgx al Gaia'da alınabilir ama ne zaman geliceği belli değil ikisi de gayet güzel.

Hocam bir süredir ikisinden biri mağzaya düşse de alsam diyordum RGX düştü ama çok arada kaldım alınır mı? Yoksa Gaia mı beklenir ikisi de çok iyi skinler. Gaia biraz daha önde geliyor benim için ama atış sesi çok sert acaba bir süre sonra yorar mı diye de düşünmüyor değilim RGX o konuda tam ideal ne çok sert ne çok yumuşak.
Bende Gaia vandal var 1 buçuk ay oldu daha sıkılmadım güzel skin.

Bende 2side var ve şahsen RGX2 tercih ederim Gaia'dan RGX'e geçtikten sonra 1 el girmke içib Gaia taktım o kadar kötü geldi ki resmen adam vuramıyordum tiksindim skinden maç bittiği gibi çıkardım Gaia'yı

RGX'i aldım teşekkürler yardımlar için şimdi sırada en iyi rengi seçmek var.

1663486346130.png

Arkadaşın hesabına aldım rgx vandalı, ateş sesi nedense ishal sesi gibi geliyor bana.

Geri
Yukarı